Gadgety z Číny #188

S blížiacimi sa Vianocami už môžeš pomaly začať uvažovať nad darčekmi pre svojich blízkych. K tomu už pravidelne pomáhajú aj Gadgety z Číny, ktoré sú každú sobotu zdrojom nápaditých, užitočných a lacných gadgetov.

Sekundové lepidlo

Cena: 2 €

Sekundové lepidlo je v domácnosti neoceniteľným pomocníkom a vďaka nemu sa dokázal vrátiť život mnohým veciam. Toto lepidlo je však ešte niečím výnimočné a to UV svetlom na hrote, ktoré dokáže zatvrdnúť lepidlo už za 3 sekundy. Navyše dokáže zlepiť plasty, drevo, keramiku, sklo a mnoho ďalších materiálov.

Kúpiť univerzálne lepidlo s UV svetlom za 2 €

Ovládač pre smartfóny

Cena: 17 €

Získaj povolenú výhodu proti svojim spoluhráčom v populárnych mobilných hrách. Ovládač je možné pripojiť k zariadeniu pomocou Bluetooth a vydrží až 20 hodín na jedno nabitie (nabíjanie cez USB-C). Kompatibilný je ako s iOS, tak aj s Androidom a podporuje zariadenia s maximálnym rozmerom 140 x 220 mm.

Kúpiť ovládač pre smartfóny s výdržou až 20 hodín za 17 €

RGB žiarovka s reproduktorom

Cena: 8 €

Rôznych smart gadgetov sme tu už mali kopec a medzi nimi aj zopár RGB žiaroviek. Prekvapuje nás preto, že sa vždy objaví niečo, čo je dostatočne zaujímavé a cool, aby bolo zaradené do výberu gadgetov. Táto LED žiarovka má výkon až 12W, podporuje až 16 rôznych farieb a jej súčasťou je aj 3W reproduktor, z ktorého môžeš bezdrôtovo púšťať svoju obľúbenú hudbu.

Kúpiť RGB LED žiarovku s reproduktorom za 8 €

Zvlhčovač vzduchu

Cena: 12 €

Jednoduchý zvlhčovač vzduchu od Xiaomi, ktorý s nádržou až 420 ml dokáže fungovať bez väčších problémov 24 hodín. Napájanie prebieha prostredníctvom USB a spotreba je len 2W. Povrch je vytvorený zo silikónu a celé zariadenie je zdravotne nezávadné a neprodukuje žiadne žiarenie.

Kúpiť zvlhčovač vzduchu od Xiaomi za 12 €

Bezdrôtová skladateľná klávesnica s touchpadom

Cena: 19 €

Či už vlastníš SMART TV, prípadne niektorú z konzol, tak určite oceníš písanie na klávesnici pred nekonečným ťukaním do ovládača. Určená k tomu je predovšetkým bezdrôtová klávesnica a táto v sebe navyše spája kombináciu klávesnice a touchpadu. Nakoľko ju je možné zložiť, tak ti v obývačke nezaberie veľa miesta.

Kúpiť bezdrôtovú klávesnicu s touchpadom za 19 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú