Gadgety z Číny #187

Predĺžený víkend určite každému padol vhod, rovnako ako padne aj dnešný diel Gadgetov z Číny. Tu je pätica praktických gadgetov za ľudové ceny. 

Zabezpečenie domácnosti

Cena: 52 €

Ambiciózny výrobca Digoo má medzi sortimentom aj takúto kompletnú sadu alarmov, ktorá tvojej domácnosti dodá základnú dávku bezpečnosti. Alarm funguje na dvoch systémoch, a to cez Wi-Fi i GSM sieť. Cez Wi-Fi je možné nastavovať alarm, pozrieť si náhľad kamery (nie je súčasťou balenia) či diaľkovo vypnúť/zapnúť alarm. GSM systém zas zabezpečuje odoslanie SMS / hovor v prípade, že alarm zachytil zlodeja či plánovanie prevádzky. V balení dostaneš jeden pohybový senzor, 2 x senzor na okno / dvere, 2 x diaľkový ovládač a samozrejme aj riadiacu jednotku s klávesnicou, ktorá spája všetky senzory.

Kúpiť základný set na zabezpečenie domácnosti za 52 €

Solárne popisné číslo

Cena: 13 €

Aj také popisné číslo na dome či byte môže vyzerať cool. Toto za 13 ponúka ledkové osvetlenie, ktoré sa napája priamo zo solárnych článkov a tak sa nemusíš starať o žiadne ďalšie napájanie.

Kúpiť popisné číslo so solárnym osvetlením za 13 €

Bezpečnostné rukavice

Cena: 13 €

Rukavice ideálne na práce okolo domu v záhrade, dielni, alebo aj do práce, kde hrozí riziko porezania. Tieto rukavice ťa ochránia pred zraneniami spôsobené ostrými predmetmi a to vďaka oceľovými vláknami vo vnútri štruktúry.

Kúpiť bezpečnostné rukavice s ochranou proti porezaniu za 13 €

Bezpečnostný zámok

Cena: <1 €

Malé deti sú veľmi zvedavé a len ťažko si uvedomujú nebezpečenstvo a následky, ktoré im hrozia a to hlavne v domácnosti, ktoré je jedno z najčastejších miest nehôd a zranení. S týmto lacným bezpečnostným zámkom dokážeš lacno a jednoducho zamedziť prístup k otváracím dvierkam, odkiaľ by niečo mohlo vypadnúť.

Kúpiť bezpečnostný zámok za menej ako jedno euro

Núdzový generátor elektriny

Cena: 3 €

Určite sa ti už niekedy stalo, že sa ti tvoj smartfón vybil v tej najnevhodnejšej chvíli. Ako sa hovorí, pokiaľ nejde o život, nejde o nič. No pre každý prípad je dobré mať záložný zdroj, na ktorý sa môžeš spoľahnúť v každej situácii a ktorý nepotrebuje žiadny zdroj napájania. S týmto mechanickým generátorom elektriny si dokážeš za istú dobu vyrobiť aspoň kúsok energie, ktorá by mohla postačovať aspoň na núdzové volanie či odoslanie sms.

Kúpiť mechanický generátor elektriny za 3 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom