Gadgety z Číny #186

Aj dnes sme si pre teba pripravili päticu nových gadgetov, ktorá nás zaujali nielen nízkou cenou, ale aj funkčnosťou.

Silikónová výhrevná podložka

Cena: 1 €

Skvelá podložka k pracovnému stolu, ktorá sa napája z USB a udrží nápoj teplý a to až do 60 stupňov. Káva či čaj ti tak už nikdy viac nevychladne. Podložka je vyrobená zo silikónu a k dispozícii je v troch farebných prevedeniach.

Kúpiť výhrevnú podložku len za 1 €

RGB LED lampa

Cena: 8 €

Dotyková RGB LED lampa, ktorá je napájaná buď priamo zo siete, prípadne zo vstavanej batérie, ktorá dokáže fungovať až 25 hodín. K dispozícii je niekoľko režimov svietenia a na spodnej strane sa nachádza praktické uchytenie, za ktoré lampu zavesíš napríklad v stane.

Kúpiť RGB LED lampu za 8 €

Nabíjací adaptér pre 6 zariadení s displejom

Cena: 19 €

S týmto nabíjacím adaptérom dokážeš nabíjať až 6 zariadení súčasne. Má európsku koncovku a praktický displej, na ktorom môžeš vidieť aktuálny nabíjací prúd a napätie. Maximálny prúd je pritom až 3,5 A a to pri 5 V.

Kúpiť nabíjací adaptér s displejom pre 6 zariadení za 19 €

Protišmyková podložka pre nápoje

Cena: 10 € (2 kusy)

Protišmyková podložka do auta pre nápoje, ktorá je podsvietená a poskytuje tak pohodlná orientáciu aj v zhoršených svetelných podmienkach. Nemusíš sa starať ani o jej nabíjanie, nakoľko má každá z nich vlastný solárny panel. V balení sú hneď dva kusy.

Kúpiť protišmykovú podložku pre nápoje do auta s podsvietením za 10 € (2 ks)

Vertikálna bezdrôtová myš

Cena: 6 €

Aj keď vertikálna myš možno pôsobí neforemne, opak je pravdou. Určená je hlavne pre ľudí, ktorí sú často za počítačom a neustále pracujú s myšou. Klasická myš v takom prípade môže spôsobiť rad zdravotných problémov, pričom tým najväčším je porušenie karpálnych tunelov. Dizajn tejto myšky to eliminuje a ak raz vyskúšaš prácou s ňou, inú už nebudeš chcieť.

Kúpiť vertikálnu bezdrôtovú myš za 6 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom