Gadgety z Číny #185

Pri každom diele Gadgetov z Číny si hovorím, že snáď to už nie je možné, aby sa objavil nejaký produkt, ktorý by bol natoľko zaujímavý, aby sa objavil v ďalšej epizóde. No ak vie niekto prekvapiť, tak sú to práve Číňania a vďaka tomu je tu už 185. diel tvojho obľúbeného seriálu.

LED pásik so senzorom pohybu

Cena: 6 €

Ďalší zaujímavý LED pásik, ktorý vyniká v tom, že obsahuje snímač pohybu. Stačí okolo neho prejsť v dostatočnej vzdialenosti a automaticky sa rozsvieti. Využitie tak nájde hlavne v spálni, kde ho môžeš nalepiť zo spodu a postele a využiť ho ako orientačné svetlo.

Kúpiť LED pásik so senzorom pohybu za 6 €

Panoramatická IP kamera

Cena: 19 €

Nenápadná kamera, ktorú do miestnosti umiestníš namiesto klasickej žiarovky. Získaš tak 360 stupňový záznam, ktorý sa môže ukladať na pamäťovú kartu až do 128 GB, prípadne priamo sledovať na počítači či mobile. Okrem obrazu nahráva aj zvuk a podporuje nočný režim, v ktorom sa prepne to čiernobieleho módu. Rozlíšenie videa je 3 MPx.

Kúpiť panoramatickú IP kameru v tvare žiarovky za 19 €

Powerbanka s podporou bezdrôtového nabíjania

Cena: 19 €

Powerbaniek je na trhu veľa, no táto sa odlišuje malými rozmermi, displejom zobrazujúcim stav batérie, no hlavne podporou bezdrôtového nabíjania, ktoré dnes má čoraz viac zariadení. Celkovo tak môžeš napájať až 3 zariadenia. Samotná powerbanka má kapacitu 8000 mAh.

Kúpiť 8000 mAh powerbank s podporou bezdrôtového nabíjania za 19 €

Vodivé pero

Cena: 8 €

Vodivé pero, ktoré obsahuje zmes medi a niklu, čím sa dokáže vytvárať jednoduchá vodivá cesta písaním. Stačí pred použitím pretrepať a s prácou môžeš hneď začať.

Kúpiť vodivé pero len za 8 €

GPS lokátor

Cena: 11 €

Skvelý gadget, s ktorým môžeš sledovať v reálnom čase polohu napríklad auta. Stačí do lokátora vložiť SIM kartu a magnetom ho niekam pripojiť. Ide tak o skvelé zabezpečenie, ktoré nestojí veľa a robotu si odvedie viac než dobre.

Kúpiť GPS lokátor len za 11 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom