Gadgety z Číny #184

Náš pravidelný seriál dnes pokračuje svojim ďalším dielom, v ktorom ti znova predstavíme tie najlepšie gadgety z uplynulého týždňa. Zaspomíname si na staré časy, no ukážeme aj rôzne moderné vychytávky, ktoré by u teba doma určite nemali chýbať.

Elektronická odsávačka

Cena: 6 €

Ak si nevieš predstaviť využitie tohto produktu, tak ti dáme menšiu nápovedu. Napríklad pri natankovaní nesprávneho paliva, prípadne pri výmene oleja v benzínovej kosačke (nakoľko nové modely nemajú výpustnú skrutku) je to veľmi potrebný nástroj. V oboch prípadoch vie výrazne pomôcť a oddialiť tak návštevu servisu, kde by oprava vyšla oveľa viac.

Kúpiť elektronickú odsávačku za 6 €

Praktická naparovačka

Cena: 22 €

Žehlenie nie je práve obľúbenou domácou prácou, obzvlášť u mužov. Ak k tomu často cestuješ a nechceš mať svoje veci pokrčené, určite si pozri tento gadget. Ide o naparovačku, ktorej stačí niečo vyše 100 ml vody a výsledkom je krásne rovné oblečenie. Navyše je naparovačka praktická a nezaberie v batožine veľa miesta.

Kúpiť praktickú naparovačku len za 22 €

Elektrická medzi-zubná kefka

Cena: 17 €

Starosť o medzi-zubný priestor veľa ľudí zanedbáva, no práve ten je zdrojom viacerých ochorení a zápachu z úst. Táto elektrický kefka ti celú procedúru spríjemní a ide skôr o akúsi sprchu, nakoľko k čisteniu využíva silný tlak vody.

Kúpiť elektrickú medzi-zubnú kefku za 17 €

Rozptyľovač éterických olejov

Cena: 19 €

Éterické oleje dokážu zrelaxovať myseľ človeka, čo je veľmi dôležitým faktorom k celkovému zdraviu. Rôzne ďalšie olejčeky dokážu pomáhať aj pri chorobách či alergiách. Tento nádherný keramický rozptyľovač ti napomôže k ich uvoľňovaniu. Obsahuje praktický časovač či príjemné ambientné LED podsvietenie.

Kúpiť keramický rozplyľovač éterických olejov s časovačo a LED podsvietením za 19 €

Vrecková retro konzola

Cena: 19 €

Zaspomínaj si na staré časy, keď hry síce neboli graficky tak ako dnes, no hrateľnosťou a zábavou prevyšujú aj niektoré dnešné tituly. Vstavaná batéria vydrží až 5 hodín a v konzole nájdeš až 168 hier. Dokonca ju dokážeš prepojiť pomocou AV konektora k televízoru. Zoznam všetkých hier nájdeš na tomto odkaze.

Kúpiť vreckovú retro konzolu so 168 hrami za 19 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom