Gadgety z Číny #183

Znova sú tu tie najzaujímavejšie Gadgety z Číny za uplynulý týždeň. Nová pätica je skutočne atraktívna a veríme, že si z nášho výberu dokážeš vybrať ten svoj produkt. Ich využiteľnosť a ceny sú skutočne lákavé.

Wi-Fi prepínač

Cena: 7 €

Zariadenia Smart Home naberajú na popularite a niet sa čomu diviť. Produkty nie sú až tak drahé a umožňujú veci, ktoré sme doteraz mohli vidieť len v sci-fi filmoch. Takýmto je aj tento lacný Wi-Fi prepínač, ktorý môžeš ovládať ako mobilom, tak aj hlasom prostredníctvom domácich asistentov. Daj zbohom klasickým vypínačom.

Kúpiť Wi-Fi prepínač s podporou domácich asistentov za 7 €

SONOFF BASIC WiFi Wireless Smart Switch for DIY Home Safety- White

Multifunkčná čítačka

Cena: 2 €

Lacný gadget, ktorý využiješ ako pri práci s PC, tak aj so smartfónom. Ide o čítačku pamäťových kariet, ktorá podporuje klasické microSD, ale aj formát SD. K počítači ju pripojíš vďaka USB koncovke a do telefónu zasa cez USB-C.

Kúpiť multifunkčnú čítačku pamäťových kariet za 2 €

Type C micro 3 In 1 OTG Card Reader High-speed USB2.0 Universal- Black

Merač tlaku v pneumatikách 4v1

Cena: 16 €

Digitálny merač tlaku v pneumatikách, ktorý zobrazuje hodnoty v baroch, psi a kpa. Okrem toho však obsahuje LED svetlo, bezpečnostné kladivo na rozbitie okna a špeciálny nožík, s ktorým dokážeš rozrezať bezpečnostné pásy.

Kúpiť merač tlaku v pneumatikách 4v1 za 16 €

C616 4 in 1 Multi-function Digital Tire Pressure Meter TPMS with Display Screen- Black

Hrudníkový merač srdcovej frekvencie

Cena: 22 €

Merať tep dokážu dnes hodinky, náramky či telefóny, no počas vykonávania športovej aktivity sú často nepresné a výsledky tak treba brať s rezervou. Ak chceš mať presné údaje, tak skvelým spôsobom je hrudníkový merač srdcovej frekvencie, na ktorý sa už dá spoľahnúť. Nestojí veľa a dokáže komunikovať cez Bluetooth.

Kúpiť hrudníkový merač srdcovej frekvencie za 22 €

iGPSPORT HR35 Heart Rate Monitor Sensor for Fitness Support Bluetooth / ANT+ - Black

Mechanická RGB klávesnica

Cena: 41 €

Mechanické klávesnice bývajú často drahé, čo však nie je prípad tejto. Ponúka modré spínače, ktoré sú charakteristické svojím zvukovým prejavom vo forme kliknutia. Určené sú predovšetkým na písanie, čo však neznamená, že sa nesmú využívať aj pri iných činnostiach. Klávesnica má aj makro a multimediálne klávesy a hlavne RGB podsvietenie, ktoré si môžeš upraviť podľa seba.

Kúpiť mechanickú RGB klávesnicu za 41 €

Alfawise V2 Mechanical Keyboard RGB Backlight - Black US Layout

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom