Gadgety z Číny #182

Je čas na ďalší diel Gadgetov z Číny, v ktorých sme si pre teba pripravili novú päticu zaujímavých produktov. Tešiť sa môžeš na netradičný telefón, príslušenstvo do auta či produkt z kategórie Smart Home.

5m RGB pásik s WiFI a podporou Amazon Alexa

Cena: 11 €

Minulý týždeň sme ti ukázali extrémne lacný RGB pásik. Dnes je o čosi drahší, no svoju cenu si plne zaslúži a stále je relatívne lacný. Má dĺžku až 5 metrov, ovláda sa buď cez ovládač, aplikáciu, ale aj prostredníctvom hlasu. Stačí mať k tomu domáceho asistenta Amazon Alexa.

Kúpiť RGB pásik s dĺžkou 5m a ovládaním cez WiFi/Amazon Alexa za 11 €

Parkovacie senzory

Cena: 16 €

V nových autách samozrejmosť, no u tých starších skôr raritou. Výhodou tohoto setu parkovacích senzorov je to, že fungujú v troch rôznych smeroch a na praktickom 2,5″ displeji je zobrazovaná aj vzdialenosť do prekážky. Detekcia začína už pri 2 metroch. V balení nájdeš celkovo 4 senzory.

Kúpiť parkovacie senzory s LCD displejom za 16 €

Bluetooth reproduktor

Cena: 6 €

Telefonovanie počas šoférovania vozidla je nebezpečné a v najhorších prípadoch sa môže skončiť tragicky. Tento bluetooth reproduktor jednoducho pripneš na slnečnú clonu v aute a po spárovaní s telefónom môže slúžiť buď na telefonovanie, alebo prehrávanie hudby. Vydrží až 8 hodín, pričom využiť môžeš aj napájanie cez 12V.

Kúpiť Bluetooth reproduktor do auta za 6 €

120″ projekčné plátno

Cena: 33 €

Leto je síce za nami, no už teraz sa môžeš pripraviť na to ďalšie. S týmto projekčným plátnom s podporou projekcie až do 120″ naberú letné večery nový rozmer. Využiť ho môžeš samozrejme aj v interiéri. Dostupné sú viaceré veľkosti.

Kúpiť projekčné plátno s veľkosťou až do 120″ za 33 €

Mini telefón s Dual SIM

Cena: 15 €

Uhlopriečka displeja sa neustále zvyšuje a s ňou aj rozmery zariadenia. Je tu však zariadenie, ktoré ide úplne iným smerom a navyše je aj extrémne lacné. Tento mobil ponúka Dual SIM konektivitu, 0,66″ OLED displej a dokonca aj Bluetooth. Využiť môžeš aj slot na microSD karty do veľkosti 32 GB a prehrávať napríklad aj MP3 songy. Veľký je približne ako zapaľovač.

Kúpiť mini mobil s podporou Dual SIM A pamäťových kariet za 14 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom