Gadgety z Číny #181

V dnešnej časti lacných gadgetov z Číny ti predstavíme novú päticu produktov, ktorej budeš len ťažko odolávať.

RGB žiarovka

Cena: 9 €

Skvelý doplnok do smart domácnosti. RGB žiarovka oživí akúkoľvek miestnosť a táto je navyše smart. To znamená, že ju jednoducho môžeš ovládať prostredníctvom smartfónu alebo hlasom. Stačí mať k tomu domáceho asistenta Amazon Alexu či Google Home.

Kúpiť RGB žiarovku s ovládaním na diaľku za 9 €

Teleskopický statív

Cena: 9 €

Ak rád snímač dlhé scény, prípadne máš v obľube vytváranie time lapse videí, v tvojej výbave nesmie chýbať statív, ktorý sa postará a skvelé zachytenie momentov. Tento je navyše teleskopický a za veľmi dobrú cenu.

Kúpiť teleskopický statív za 9 €

Držiak smartfónu

Cena: 11 €

Ak chceš mať držiak, pri ktorom máš istotu, že ti z neho smartfón nevypadne, tak tento je ten pravý. Vhodný je pre všetky uhlopriečky a uchytiť ho môžeš, či už na bicykel, alebo motorku. Bočná skrutka sa po dotiahnutí postará o perfektné istenie.

Kúpiť držiak smartfónu s istiacou skrutkou za 11 €

Úschovňa kľúča

Cena: 15 €

Už žiadne skrývanie kľúča pod rohožku či kvetináč. S týmto gadgetom ostane domov bezpečný, stačí si zapamätať 4-miestny kód. Ten je možné kedykoľvek meniť a tak je to vhodná pomôcka aj pre tých, ktorí prenajímajú svoj byt/dom cez Airbnb.

Kúpiť úschovňu pre kľúče so kódovým zabezpečením za 15 €

Automatický časovač

Cena: 6 €

Lacný gadget, ktorý je ale z funkčného hľadiska dobrým pomocníkom. Či už ho použiješ k automatickému zavlažovaniu, osvetleniu, možnosti je neúrekom. Časovač nevyžaduje ani žiadne ďalšie napájanie, nakoľko má vlastnú batériu, ktorá vydrží až 60 dní.

Kúpiť automatický časovač za 6 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom