Gadgety z Číny #180

Gadgety z Číny nie sú obľúbené len u našich čitateľov, ale aj u nás samotných. Pri hľadaní produktov do nových dielov neraz natrafíme na veľmi zaujímavé kúsky, ktoré ti následne radi predstavíme. A hoc sa možno zdá, že už nám nič nechýba, stále sa nájde niečo, čo nakoniec skončí v nákupnom košíku.

USB vysávač

Cena: 7 €

Šikovný malý vysávač, ktorému stačí napájanie len z USB. Vhodný je tak k uprataniu nečistôt na pracovnom stole, z klávesnice, ale aj napríklad v aute. K dispozícii je viacero nadstavcov a vysávač tiež obsahuje EVA filter, ktorý zabraňuje úniku nečistôt späť od ovzdušia.

Kúpiť USB vysávač len za 7 €

Retro klávesnica s podsvietením

Cena: 7 €

Výnimočne lacná klávesnica, ktorá nie len že perfektne vyzerá, ale má tiež podsvietenie, takže práce v tme nebude žiadny problém. Klávesy sú v retro štýle a prítomný je dokonca aj numerický blok. Pripojenie k počítaču je pomocou kábla.

Kúpiť retro klávesnicu s podsvietením len za 7 €

RGB LED pásik

Cena: 4 €

Univerzálny gadget, ktorý spríjemní každé prostredie. Či už sa s ním rozhodneš podsvietiť stenu za televízorom, počítač, alebo si ho dáš okolo pracovného stola. Za tak malú sumu ponúka RGB farby, má 1 meter a až 60 lediek. Súčasťou balenia je tiež zabudovaný ovládač, s ktorým si volíš rôzne módy, rýchlosť a farbu svietenia. Napájanie je z USB.

Kúpiť RGB LED pásik s USB napájaním za 4 €

MP3 prehrávač

Cena: 1 €

MP3 prehrávač sa síce môže zdať byť prežitkom, no stále je mnoho ľudí, ktorí ho aktívne využívajú. Radia sa tu predovšetkým športovci, ktorí oceňuje ľahkosť a rozmery takýchto prehrávačov. Konkrétne tento váži len 20 gramov a prehrávanie je prostredníctvom microSD kariet. Doba hrania je približne 2-3 hodiny, čo na jeden poriadny tréning postačuje.

Kúpiť MP3 prehrávač s podporou až 16 GB microSD kariet za 1 €

Bezdrôtový zvonček s FullHD kamerou

Cena: 60 €

Perfektný strážca domu za prijateľnú cenu. Tento zvonček v sebe obsahuje FullHD kameru, cez ktorú môžeš vidieť zvoniacu osobu. A to aj vtedy, ak si mimo domu. Slúži k tomu aplikácia, cez ktorú môžeš k danej osobe aj prehovoriť. Zvonček má totižto reproduktor aj mikrofón. Rozpozná tiež pohyb a môže slúžiť aj ako bezpečnostná kamera. Vnútorná pamäť má 8 GB a napájanie je dvoma batériami typu 18560. Výdrže sa však nemusíš báť, nakoľko na jedno nabitie vydrží až 180 dní v prípade, ak máš denne 6 návštev.

Kúpiť bezdrôtový zvonček s FullHD kamerou a rozpoznávaním pohybu za 60 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom