Gadgety z Číny #179

Je tu 179. diel Gadgetov z Číny, v ktorom ti predstavíme novú päticu zaujímavých produktov. Nájdeš tu elektrický skrutkovač, špeciálnu fľašu na vodu, bezdrôtové slúchadlá, nezvyčajný kohútik na vodu či praktického pomocníka pre vínopičov.

Elektrický skrutkovač BOSCH

Cena: 39 €

Už sa viac nemusíš trápiť nekonečnému manuálnemu skrutkovaniu. Tento elektrický skrutkovač od prestížnej značky BOSCH všetku prácu poctivo odvedie za teba. Disponuje nastaviteľným momentom a podporuje bity maximálnej šírky 5 mm. Nabíja sa cez microUSB a batéria vydrží približne 1,5 – 2 hodiny.

Kúpiť elektrický skrutkovač BOSCH za 39 €

Bezdrôtové slúchadlá

Cena: 5 €

Zdajú sa ti AirPods od Apple príliš drahé? Čo tak ich 30x lacnejšia verzia, ktorá zdieľa veľmi podobný dizajn a súčasťou je aj nabíjacie púzdro? Prepojiť ich môžeš cez Bluetooth a výdrž sa pohybuje okolo dvoch hodín. Ich frekvenčný rozsah je 20 Hz – 20 KHz.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá len za 5 €

Fľaša na vodu

Cena: 10 €

Táto fľaša vznikla v spolupráci s poprednou spoločnosťou Xiaomi a ponúka moderný dizajn, je odolná voči pádom a je odolná voči prenosu tepla. V praxi to znamená, že ak sa vo vnútri nachádza horúci čaj, tak teplo nepreniká na obal fľaše a bez problémov ju môžeš držať v ruke. Je ľahko umývateľná a jej objem je 500 ml.

Kúpiť fľašu na vodu od Xiaomi za 10 €

Automatický nastavovač teploty vody

Cena: 19 €

Niečo podobné si u tohto seriálu už mohol vidieť. Išlo však len o ukazovateľ aktuálnej teploty, ktoré cez zariadenie prúdila. Tento gadget posúva level ešte ďalej a na svojom tele má stupnicu, na ktorej si zvolíš požadovanú teplotu a termostat vo vnútri sa už o všetko postará a namixuje presný pomer studenej a teplej vody.

Kúpiť automatický nastavovač teplej vody za 19 €

Čapovacie zariadenie na víno

Cena: 26 €

Veľmi dobrý gadget hlavne v prípade, ak sa pije vínka viacej. Predíde sa tak nepríjemným nehodám a navyše to pôsobí veľmi cool. Zariadenie jednoducho pripevníš na vrh fľaše a jednoduchým stlačením tlačidla sa začne obsah čerpať. Batéria má výdrž až na 100 fliaš a jej údržba je veľmi jednoduchá. Stačí vložiť hadičku do čistej vody a prečerpať ju cez zariadenie.

Kúpiť čapovacie zariadenie na víno za 26 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom