Gadgety z Číny #178

Dnešné, už tradičné Gadgety z Číny ti ukážu päticu zariadení, ktoré si určite budeš chcieť kúpiť. Tento týždeň bol na nádielku gadgetov skutočne bohatý a nájdeš tu samé pecky.

Laserová klávesnica

Cena: 28 €

Dodaj svojmu pracovnému prostrediu nádych budúcnosti touto zaujímavou Bluetooth klávesnicou. Namiesto klasických tlačidiel tu nájdeš len ich virtuálnu podobu, a to na akomkoľvek povrchu. Batéria vydrží až 200 minút a dokáže spracovať až 350 znakov za minútu, takže vyhovie aj tým, ktorí píšu rýchlejšie.

Kúpiť laserovú bluetooth klávesnicu za 28 €

Endoskop

Cena: 6 €

Ľudské telo je fascinujúce a ak si chcel niekedy vedieť, ako to vyzerá vo vnútri rôznych ľudských otvorov, môžeš ich preskúmať pomocou endoskopu. Nie je to síce najpríjemnejšie, no zvedavosť býva silnejšia. Kamera sníma v HD rozlíšení a k čo najlepšiemu obrazu jej pomáhajú aj LED diódy.

Kúpiť Endoskop za 6 €

Automatický miešač

Cena: 6 €

Či už potrebuješ vymiešať vajcia na nedeľné rezne v trojobale, ale miešať omáčku aby sa nepripálila, nemusíš to nutne robiť manuálne. Je tu totiž lacný gadget, ktorý to všetko urobí za teba. Má tri rýchlostné režimy, napájaný je 4x AA batériami a vydrží v prevádzke až 4 hodiny.

Kúpiť automatický miešač za 6 €

Spájkovačka s podávačom cínu

Cena: 21 €

Uľahči si spájkovanie touto pištoľou, ktorá síce nie je žiadnou novinkou na trhu, no za takúto cenu je to viac než dobrá kúpa. O to viac v prípade, ak ju dokážeš efektívne využiť. Podávač cínu je veľmi praktickou pomôckou a uľahčí ti tvoju prácu.

Kúpiť spájkovačku s podávačom cínu za 21 €

Multifunkčná sada bitov

Cena: 3 €

Lepšie než 30 rôznych skrutkovačov je mať jednu sadu, ktorá je obsiahnutá viacerými násadami. V tejto nájdeš až 31 rôznych bitov a za veľmi smiešnu cenu.

Kúpiť multifunkčnú sadu bitov na skrutkovač za 3 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom