Gadgety z Číny #176

Prešiel týždeň a tradične je tu ďalší diel Gadgetov z Číny. Dnes ti ukážeme ďalšiu päticu, ktorá zaujme najmä svojou praktickosťou.

Karaoke mikrofón

Cena: 17 €

Párty na ktorej sa po troche alkoholu nespieva nie je párty. Zvýš jej úroveň týmto karaoke mikrofónom, ktorý sa pripája prostredníctvom Bluetooth a vydrží na jedno nabitie až 8 hodín. Pri karaoke je zábava vždy zaručená.

Kúpiť bezdrôtový karaoke mikrofón za 17 €

Plynový varič

Cena: 24 €

Znova je tu niečo aj pre aktívnych ľudí, ktorým stanovanie či turistika nie je cudzia. Ak ideš na dlhší výlet, určite sa oplatí myslieť aj na to, čo budeš po celý čas jesť. Malý a skladný plynový varič je skvelým riešením a vďaka nemu budeš mať prístup k teplej strave.

Kúpiť plynový varič za 24 € (bez plynovej bomby)

LED ventilátor

Cena: 6 – 7 €

V týchto teplých dňoch je akákoľvek forma schladenia vítaná. Ak máš sedavé zamestnanie niekde za PC, veľa možnosti však nemáš. Vyskúšať môžeš tento USB ventilátor, ktorý je dostupný v dvoch verziách. Tá prvá zobrazuje aktuálny čas, zatiaľ čo druhá verzia ponúka možnosť naprogramovania vlastného textu.

Kúpiť USB LED ventilátor za 6-7 € (závisí od verzie)

Záchodový držiak 2v1

Cena: 10 €

Smartfóny nám doslova prirástli k ruke. Vylepši si preto svoju kúpeľňu tým, že vymeníš doterajší držiak toaletného papiera za tento, ktorý má na vrchu odkladací priestor pre mobily. Navyše tým predídeš množstve nehôd, ktoré sa na tomto mieste stávajú.

Kúpiť držiak toaletného papiera s odkladacím priestorom za 10 €

Nastaviteľný držiak notebooku a myši

Cena: 24 €

Ak máš notebook a chceš mať pri ňom pohodlie za každých okolností, tento držiak je pre teba tým pravým. Zvládne akýkoľvek povrch a nastaviť ho môžeš ľubovoľne tak, aby ti čo najviac vyhovoval. Navyše je teraz v akcii v európskom sklade, takže doma ho môžeš mať do týždňa a to takmer o polovicu lacnejšie, než z Číny.

Kúpiť nastaviteľný držiak na notebook za 24 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom