Gadgety z Číny #174

Ďalší týždeň sa už chýli ku koncu a tesne pred jeho záverom prišiel čas na nové pokračovanie príbehu Gadgetov z Číny, kde nájdeš ďalšie zaujímavé kúsky. V poradí už 174. časť prináša novú päticu ďalších dostupných doplnkov, ktoré potešia svojou nízkou cenou.

Xiaomi Selfie Tyč

Cena: 10 €

Počas leta si chce každý cestovateľ vytvárať spomienky na navštívené miesta, kde si rád urobí aj nejaké to selfíčko. K tomu skvelo poslúži kvalitná selfie tyč od čínskeho Xiaomi, ktorá dokáže z ruky zhotoviť takýto záber na vzdialenosť až 42 cm. S mini diaľkovým ovládačom a rozkladacou trojnožkou je však možné fotiť bez obáv z roztrasených snímok aj z väčšej diaľky.

Kúpiť Xiaomi Selfie Tyč za 10 €

Houzetek HDMI Hub

Cena: 4 €

Pre zobrazenie obsahu na viacerých monitoroch len z jediného HDMI portu je možné využiť tento lacný hub. Jeho široké využitie používateľ uplatní aj pri konzolách PlayStation, Xbox, boxe Apple TV, pri notebookoch, ale aj počítačoch. U všetkých zariadení dokáže zobraziť obraz v najvyššej 4K kvalite simultánne. 

Kúpiť Houzetek HDMI Hub za 4 €
Zľavový kupón: GBlimited21

Perorálny vodný čistič ústnej dutiny Cozzine

Cena: 32 €

Vyhnúť sa návšteve zubára a drahým zákrokom môže každý, kto dbá na dôkladnú ústnu hygienu. Ani zubná kefka ale nedokáže 100 %-ne vyčistiť zuby a odstrániť zvyšky jedla. Takto dokonalé čistenie je však možné pomocou perorálneho čističa, ktorý s tlakom vody a špeciálnymi nadstavcami zvládne odstrániť baktérie. Zároveň tiež masíruje ďasná a celkovo sa postará o perfektne čistú ústnu dutinu. 

Kúpiť Perorálny vodný čistič ústnej dutiny Cozzine za 32 €
Zľavový kupón: COZZINEFC

Kovové ľadové kocky

Cena: 13 €

V extrémnych horúčavách skvelo padne dobre chladený nápoj s ľadom. Ten však teraz nahrádzajú kovové kocky, ktoré po vychladení v mrazničke zvládnu opakovane ochladiť akýkoľvek nápoj už behom pár minút. Vyrobené sú z bezpečnej potravinárskej ocele, ktorá v sebe obsahuje kombináciu čistej vody a alkoholu, aby zmes v kocke úplne nezamrzla.

Kúpiť Kovové ľadové kocky za 13 €

Gocomma skrutkovač so sadou nástrojov

Cena: 9 €

Každý správny kutil by mal mať vo svojej garáži dostatok nástrojov pre prípadné opravy, ktoré zvládne aj s touto skvelou sadou. Kompaktný skrutkovač je možné využiť či už pri bežných domácich opravách, alebo aj oprave elektroniky. Bohatá ponuka 25 kusov nástavcov rozdelených do niekoľkých priečinkov spoľahlivo zaskrutkuje, alebo odskrutkuje väčšinu skrutiek.

Kúpiť Gocomma skrutkovač so sadou nástrojov za 9 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom