Gadgety z Číny #172

Aj počas letných horúčav sa na nás môžeš stále spoľahnúť a každú sobotu si tak vychutnať nový diel Gadgetov z Číny. Toto je náš dnešný výber.

Záchranný balíček

Cena: 13 €

Multifunkčný balíček prvej pomoci, ktorý sa vďaka hmotnosti len 200 gramov vojde všade a nebude až takou záťažou. Obsahuje kompas, kresadlo, píšťalku, multifunkčný nôž a škrtidlo.

Kúpiť balíček záchrany za 13 €

Xiaomi smart kvetináč

Cena: 25

Netradičný kvetináč od Xiaomi, ktorý okrem svojej klasickej funkcie má aj nejaké navyše. Dokáže totiž monitorovať stav vody, živín či hnojiva a upozorniť v prípade nejakého problému. Navyše sa v aplikácii nachádza databáza rastlín, pri ktorých je ukázané, ako sa o ne čo najlepšie starať.

Kúpiť kvetináč s monitorovaním stavu rastliny za 25 €

Fľaša na domáce limonády

Cena: 4 €

Fľaša s objemom až 700 ml je skvelým doplnok pre každého vyznávača zdravej výživy. Vytvor si vlastnú ovocnú limonádu tým, že do špeciálneho sitka dáš ovocie podľa tvojej chuti, pridaj trochu šťavy a výsledok je svete.

Kúpiť fľašu na domáce limonády za 4 €

Sušič topánok

Cena: 25 €

Aj keď je tento gadget výsadou skôr jesenného či zimného počasia, určite nájde uplatnenie aj teraz. Pre topánky totiž nie je nič horšie, ako keď ich necháš kdesi mokré. Dôkladné vysušenie môže predísť mnohým problémom, preto na to treba brať patričný ohľad. Tento elektrický sušič sa však o všetko postará sám, stačí doň vložiť topánky a zapojiť do elektriny.

Kúpič elektrický sušič topánok za 25 €

Injekcia na steaky

Cena: 9 €

Grilovacia sezóna je v plnom prúde a všade to rozvoniava pečeným mäsom. Spraviť dobrý steak však nie je len tak. Správna príprava a marináda je základ ako docieliť, aby ostali chuťové poháriky čo najviac spokojné. Touto špeciálnou injekciou docieliš rovnomerné nasiaknutie mäsa omáčkou, marinádou alebo čímkoľvek chceš.

Kúpiť injekciu na steaky za 9 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom