Gadgety z Číny #173

Sobota už tradične značí ďalší diel Gadgetov z Číny a tie ti práve teraz prinášame. Vitaj už pri celkovom 172. diele.

Solárny lampáš

Cena: 9 €

Solárny lampáš je skvelým doplnkom či už niekam na chatu, prípadne na stanovačku. Nabije sa aj cez solárny článok, prípadne cez klasický zásuvku a vydrží svietiť niekoľko hodín. Navyše ak spadne alebo sa rozbije, tak nehrozí žiadne nebezpečenstvo ako pri petrolejových lampách.

Kúpiť LED solárny lampáš za 9 €

Profesionálna sada na prípravu drinkov

Cena: 12 €

V tomto teple nie je nič lepšie, ako si sadnúť niekam do klimatizovanej miestnosti a vychutnať si čerstvo pripravený miešaný drink. S touto sadou si ho môžeš vytvoriť aj doma, nakoľko obsahuje všetko, čo každý správny barman potrebuje.

Kúpiť sadu na prípravu miešaných drinkov za 12 €

Visiaci zámok s čítačkou odtlačkov

Cena: 33 €

Ako čo najlepšie ochrániť niečo cenné? Buď pancier, alebo biometriou. Tieto dve možnosti sa veľmi ťažko prekonávajú a keď si niečo veľmi ceníš, investovanie do ochrany je to najmenej, čo môžeš spraviť. Tento zámok je vodeodolný, zvládne uložiť až 16 odtlačkov, zaznamenáva každé otvorenie a odosiela ho do aplikácie, kde si to môžeš všetko pozrieť. Napájaný je batériou, ktorá vydrží mesiac, prípadne 1000 odomknutí za sebou.

Kúpiť zámok s čítačkou odtlačkov prstov za 33 €

Mini USB klimatizácia

Cena: 27 €

‚‚Dneska bude hic Cecilko!’’ A podľa predpovede aj nasledujúce dni. Ľudia tak využívajú všemožné spôsoby, ako sa aspoň na chvíľu schladiť. Ak si na tom podobne ako ja a polku dňa presedíš za počítačom (ktorý ešte fúka von teplý vzduch) a ledva tieto dni prežívaš, takáto mini klíma je suprová vec. Za malý peniaz aspoň čo to ochladí a stačí jej pritom napájanie cez USB a 350 ml vody.

Kúpiť mini USB klimatizáciu za 27 €

Digitálny teplomer s meračom vlhkosti

Cena: 7 €

Tento gadget úzko súvisí s klímou vyššie. Aby si zistiť, o koľko sa zlepšila situácia v miestnosti, je potrebné vykonať nejaké meranie. Ideálnym nástrojom je táto stanica, ktorá meria aktuálnu teplota, minimálnu a maximálnu. Rovnako tomu je aj pri meraní vlhkosti.

Kúpiť digitálny teplomer s meračom vlhkosti za 7 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom