Gadgety z Číny #171

Týždeň ubehol ako voda a znova je tu tak čas, kedy sú pre teba pripravené nové Gadgety z Číny, kde nájdeš tie najzaujímavejšie novinky z uplynulého týždňa.

Svetelný senzor

Cena: 8 € (2 ks)

Nevieš sa v noci po príchode domov trafiť kľúčom do diery vo vchodových dverách? Tak si zaobstaraj túto sadu dvoch svetelných senzorov, ktoré sa automaticky rozsvietia po tom, čo sa preruší PIR senzor. Svetelnosť je 40 lm, v 60 stupňovom uhle a do vzdialenosti až 3 metre.

Kúpiť sadu svetelných senzorov za 8 €

Odkladacie vrecko do auta

Cena: 4 €

Skvelý doplnok do auta hlavne vtedy, ak máš pred sebou dlhšiu cestu. Potrebné veci si tak jednoducho vezmeš z kufra auta k sebe a úhľadne ich uložíš do tohto praktického vrecka, ktoré sa zavesí za predné sedadlá.

Kúpiť odkladacie vrecko du auta za 4 €

Stabilizátor pre kameru

Cena: 29 €

Základný stabilizátor, ktorý sa hodí predovšetkým vtedy, ak zariadenie nepodporuje stabilizáciu obrazu. Vhodný je ako pre akčné kamery, tak aj pre fotoaparáty, zrkadlovky či telefóny. Udrží až 1,5 kg a je dodávaný vrátane potrebných závaží.

Kúpiť stabilizátor pre kameru za 29 €

Čistiaca kefa

Cena: 4 €

Ak si auto zvykneš čistiť doma, tak tento gadget ťa istotne zaujme. Je to redukcia pre záhradnú hadicu, ktorá má na konci kefu. Z nej tečie voda, takže umývanie bude o čosi jednoduchšie. Štetiny sú mäkké a šetrné voči laku auta.

Kúpiť čistiacu kefu na auto za 4 €

Svetlá pod nohy do auta

Cena: 7 € (4 kusy)

Polovica leta takmer za nami a teba sa stále nepodarilo zbaliť susedovie Anču? Kúp si tieto svetlá do auta, ktoré budú svietiť priamo na nohy a bude z teba pravý dedinský čávo. Napájajú sa priamo zo zapaľovača auta a je ich možné kedykoľvek zapnúť a vypnúť. Gadget, ktorý nesmie chýbať u žiadneho pravého tunera.

Kúpiť svetlá pod nohy do auta za 7 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom