Gadgety z Číny #170

S týždňovou prestávkou ti prinášame ďalší diel Gadgetov z Číny, ktorý ti na revanš prináša až desiatku zariadení, ktoré využiješ pri každodennom fungovaní, alebo len tak pre zábavu.

Bezdrôtový ovládač

Cena: 10 €

Bezdrôtový herný ovládač, ktorý jednoducho cez Bluetooth pripojíš či už k počítaču, alebo smartfónu. Obsahuje tiež praktický držiak, do ktorého vložíš mobil a môžeš si tak naplno užívať hranie. Nie je pritom potrebné inštalovať žiadne ďalšie programy a ovládače.

Kúpiť bezdrôtový ovládač len za 10 €

Retro herná konzola

Cena: 3 €

Zaspomínaj si na časy minulé, kde hernému svetu vládla táto konzola, ktorá vedela zabaviť na niekoľko hodín. Za 3 € si môže zahrať niektorú z nostalgických hier ako Tetris či Formulu. Celkovo sa tu nachádza až 9999 hier. V balení sa nachádzajú aj batérie.

Kúpiť retro hernú konzolu za 3 €

USB zvlhčovač vzduchu

Cena: 9 €

Letné obdobie so sebou prináša aj vlnú horúčav a tak každá možnosť ako sa schladiť padne vhod. Užitočným gadgetom, ktorý navyše skrášli svoje okolie je tento zvlhčovač, ktorý je napájaný cez USB a v závislosti od režimu dokáže fungovať 4 – 8 hodín. Vo vnútri sa navyše nachádza LED dióda, ktorá umocní estetický dojem z tohto majáku.

Kúpiť zvlhčovač vzduchu s výdržou až 8 hodín za 9 €

Tripod

Cena: 8 €

Všestranný tripod, na ktorý pripevníš smartfón, fotoaparát, kameru či projektor. To všetko vďaka 1/4″ závitu, ktorý má väčšina týchto zariadení. Je možné ho otáčať až o 360 stupňov a takisto zložiť dokopy, čím sa z neho stane skvelý držiak do ruky, napríklad na vytváranie selfie fotiek.

Kúpiť tripod s 1/4″ závitom za 8 €

Ochranné rukavice

Cena: 7 €

S tými rukavicami sa ti už nikdy nestane, aby si sa pri narábaní s niečím ostrým porezal. Vyrobené sú zo špeciálneho materiálu, ktorý zabraňuje poraneniu. Ich využitie je v záhrade, kuchyni či na bežnú prácu. Ak sa zašpinia, jednoducho ich vyperieš v práčke.

Kúpiť ochranné rukavice za 7 €

Čapovací ventil

Cena: 16 €

Hľadáš netradičný spôsob servírovania drinkov? Tento gadget je predurčený na to, aby bol hitom akejkoľvek párty. Stačí odrezať vrchnú časť melónu, vybrať dužinu a vznikne ti tak priestor, do ktorého môžeš namiešať drink podľa svojich predstáv. V spodnej časti následne spravíš otvor pre ventil, cez ktorý jednoducho môžeš čapovať svoj obľúbený nápoj.

Kúpiť čapovací ventil za 16 €

LED kocka 3x3x4

Cena: 10 €

Ďalší gadget by sa dal nazvať aj legom pre dospelých. Ak ti práca s pájkou nie je cudzia, je tento kit určený práve pre teba. V balení dostaneš všetky potrebné súčiastky na zloženie LED kocky, ktorá dokáže fungovať aj s Arduinom. To vytvára kopec možností jej modifikácie a za odmenu dostaneš skvelý doplnok, s ktorým zaujmeš každého. Výnimočne namiesto obrázku

Kúpiť sadu na vytvorenie LED kocky za 10 €

Bežecký opasok

Cena: 18 €

Ak chodíš behať dlhé trate, určite si už riešil problém, kam uložiť všetky veci ktoré potrebuješ. Batoh nie je najlepšou voľbou, no tento opasok áno. Obsahuje miesto pre fľašu s vodou a odkladací priestor pre smartfón, kľúče či peniaze. Navyše ťa pri behu nebude až tak obmedzovať, ako držanie všetkých vecí v ruke či v batohu.

Kúpiť bežecký opasok za 18 €

Solárne lampy

Cena: 23 €

Skrášli si chodník k domu týmito lampami, ktoré okrem estetickej funkcie ti pomôžu aj po prehýrenej noci trafiť bezpečne k dverám. V balení sa nachádza 5 kusov, ktoré sú odolné voči vode, nabíjajú sa pomocou solárneho panelu a vydržia svietiť až 10 hodín.

Kúpiť sadu solárnych lámp za 23 €

Čelovka

Cena: 12 €

Extrémne výkonná čelová lampa, ktorá má svietivosť až 3000 lúmenov a dosah až 200 metrov. Má 6 rôznych režimov svietenia a je plne vodotesná. Napájaná je dvoma batériami typu 18650 a nabíja sa cez microUSB port.

Kúpiť extrémne výkonnú čelovú lampu za 12 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom