Gadgety z Číny #169

Tento týždeň sa niesol znamení obrovského polročného výpredaja, ktorý priniesol parádne zľavy na množstvo produktov. Nezabudlo sa však ani na obľúbené Gadgety z Číny, kde nájdeš tie najzaujímavejšie novinky, ktoré nás za posledný týždeň najviac zaujali.

Prenosná solárna lampa

Cena: 7 €

Táto lampa patrí k rozšírenej výbave každého outdorového nadšenca. Či už ideš niekam na chatu, alebo na dlhšiu túru spojenú s prenocovaním, svetlo nevyžadujúce napájanie je skvelým pomocníkom. Okrem solárneho panelu obsahuje vlastný akumulátor, ktorý jednoducho dobiješ cez USB. Úsporné LED žiarovky majú výkon 5 W a svietivosť až 300 lúmenov.

Kúpiť dobíjateľné solárne svietidlo s výkonom 5W za 7 €

Lampa na čítanie

Cena: 4 €

Tento gadget je záložka a lampička v jednom. Večerné čítania už preto nebudú žiadnym problémom a takisto ním nebudeš nikoho obmedzovať. Lampa je napájaná obyčajnou batériou CR2032 a vydrží svietiť aj 3 dni. Po jej vybití ju nie je problém vymeniť za inú.

Kúpiť záložku do knihy so svetlom za 4 €

Držiak nápoja do auta

Cena: 2 €

Moderné autá už sú rôznymi držiakmi na nápoje vybavenú už v základom balíku. Tie staršie však takéto možnosti nemajú a práve pre ne je vhodný tento držiak na nápoje. Zasúva sa do mriežky výduchu a aby nedošlo k jej poškodeniu, obsahuje na dolnej strane aj oporný výstupok. Vhodný je pre fľaše a plechovky s priemerom do 7 cm a objemu 500 ml.

Kúpiť univerzálny držiak na fľaše do auta za 2 €

Prenosná sprcha

Cena: 18 €

Ďalší produkt z radu kempingovej kategórie, ktorý je veľmi užitočný, ak sa nachádzaš na mieste, kde nie je prístup k sprche. Táto solárna sprcha má kapacitu 20 l, čo postačuje na základné umytie. Navyše je solárna, takže dokáže trochu vodu aj ohriať. Vyrobená je z trvácneho PVC materiálu.

Kúpiť prenosnú solárnu sprchu s objemom 20l za 18 €

Merač nasýtenia krvi kyslíkom

Cena: 15 €

Ak ťa zaujíma tvoje zdravie a predovšetkým to, ako je tvoja krv nasýtená kyslíkom, pravdepodobne ťa zaujme tento gadget. Stačí doň vložiť prst a okrem zmerania nasýtenia krvi kyslíkom ti zistí aj aktuálny tep. Napájaný je dvoma AAA batériami a vydrží až 600 meraní.

Kúpiť merač nasýtenia krvi kyslíkom za 15 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom