Gadgety z Číny #167

Ako každú sobotu, tak aj túto sú tu tvoje obľúbené Gadgety z Číny, v celkovo už 167. diele. Za celú tú dobu sme ti priniesli už 835 gadgetov a stále pokračujeme ďalej.

Bezdrôtová myš

Cena: 3 €
Zľavový kupón: HSC4thD387

S danou cenou ide o skvelú bezdrôtovú myš, ktorá svojim dizajnom padne perfektne do ruky. Obsahuje celkovo 6 tlačidiel, pričom nechýba ani to na prepínanie DPI. Napájaná je dvoma AAA batériami a funguje do maximálnej vzdialenosti 10 metrov.

Kúpiť bezdrôtovú hernú myš za necelé 3 €
Použi kupón HSC4thD387

Elektrická zubná kefka

Cena: 3 €

Práve máš možnosť zakúpiť si pravdepodobne najlacnejšiu elektrickú zubnú kefku. Dokonca je lacnejšia, než niektoré klasické. V balení dokonca nájdeš aj ďalšie dve náhradné hlavice. Kefka je napájaná jednou AAA batériou a sľubuje výdrž až 120 dní.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku SEAGO len za 3 €

Tankvak pre bicykel

Cena: 18 €

Ak máš rád dlhšie výlety na bicykli, prípadne rád objavuješ nové miesta, istotne ťa zaujme tento tankvak, ktorý jednoducho upevníš na rám bicykla. Na vrchnej strane sa nachádza praktické vodeodolné puzdro na mobil, na ktorom môžeš spustiť napríklad navigáciu. Praktické sú aj bočné odkladacie kapsy. Dostupný je v dvoch rôznych veľkostiach, v závislosti od uhlopriečky displeja.

Kúpiť tankvak pre bicykel za cenu 18 €

Ekologický odpudzovač komárov

Cena: 12 €

O tom, aké otravné vedia byť komáre, by sa dalo veľa rozprávať. S týmto eco-friendly odpudzovačom o nich nebudeš vedieť celé leto. Skôr by sa však dalo hovoriť o akejsi pasci, nakoľko obsahuje svetlo, ktoré tento hmyz naláka a ak sú v dostatočnej vzdialenosti, výkonný ventilátor vo vnútri ich doslova vcucne dovnútra. Hluk je minimálny a je preto vhodné k použitiu aj v noci.

Kúpiť ekologickú pascu na komáre za 12 €

Ohybný predlžovák

Cena: 2 €

Existujú miesta, kde sa bežný skrutkovač alebo uťahovacia pištoľ len tak ľahko nedostane. Často pritom pomôžu rôzne predlžovacie nadstavce, no tie sú poväčšine rovné. S týmto ohybným predlžovákom sa dostaneš aj na také miesta, ktoré by boli inak neprístupné. Funguje vo všetkých smeroch a nemal by chýbať v žiadnej domácnosti.

Kúpiť ohybný predlžovák pre skrutkovač/uťahovačku len za 2 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom