Gadgety z Číny #166

Leto je tu a spoločne s ním aj množstvo festivalov, grilovačiek s priateľmi a dovoleniek. Je to obdobie mnohých radostí, ale aj starostí. Pripravili sme preto pre teba špeciálne gadgety, kedy využiješ hlavne v tomto čase.

Humánna elektrická pasca na muchy

Cena: 16 €

S touto elektrickou pascou sa veľmi rýchlo zbavíš komárov či múch. Stačí nakvapkať pár kvapiek do zariadenia a rotujúci zberač sa už o všetko postará. Muchy skončia v zbernej nádobe a ak máš náhodou kamoša čo chová pavúky alebo chameleóna, spojíš zároveň príjemné s užitočným.

Kúpiť elektrickú pascu na muchy za 16 €

Pasca na myši

Cena: 12 €

Pri  odchyte zvierat ešte ostaneme, nakoľko veľmi nemilým hosťom v domácnosti sú aj myši či potkany. Voči bežným pasciam sú čoraz viac odolnejšie, preto sa aj tu vymýšľajú nové metódy. Táto pasca na prvý pohľad pôsobí nevinne, no spínač v strede sa postará o to, že kto do nej raz vlezie, už v nej ostane.

Kúpiť pascu na myši za 12 €

Alkohol tester

Cena: 9 €

Každý z nás má určite kamaráta, ktorý sa stále chváli tým, aký bol opitý. S týmto meračom ťa už viac nebude klamať a rýchlo dokážeš zistiť to, čo si si doteraz myslel (že klame). Tiež je dobrým pomocníkom, ak po prehýrenej noci potrebuješ šoférovať, no nie si si istý. Nezabudni však, že je tu vždy riziko odchýlky a skôr má len informačný charakter.

Kúpiť alkohol tester len za 9 eur

Multifunkčný vreckový nôž

Cena: 4 €

Šikovný malý nožík s deviatimi rôznymi nástrojmi. Nechýba otvárač na víno, mini pílka či LED svetlo. Vďaka malý rozmerom sa zmestí bez problémov aj do vrecka nohavíc, čím ho budeš mať neustále pri sebe. Nikdy totiž nevieš, čo sa môže prihodiť a kedy sa ti niečo z neho zíde.

Kúpiť vrekový nožík 9v1 len za 4 €

Automatický kôš na odpadky

Cena: 31 €

O čosi drahší gadget, no o to vychytanejší. Dostupný je v troch veľkostiach a nechýbajú mu ani inteligentné funkcie. Otvára sa automaticky, neprepúšťa vodu a zabraňuje tomu, aby z neho unikal pach. Čo je hlavne v lete častým problémom.

Kúpiť inteligentný kôš s automatickým otváraním za 31 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom