Gadgety z Číny #165

V dnešnom vydaní Gadgetov z Číny ti predstavíme päticu nových produktov, ktoré nám z celého týždňa najviac padli do oka. Našim cieľom je vždy vybrať také veci, ktoré by sme si aj my sami zakúpili. Inak tomu nebude ani dnes, celkovo v už 165. diele.

Nalepovacie háčiky 6 ks od Xiaomi

Cena: 10 €

Užitoční pomocníci do kuchyne, kúpeľne či na internát. Tieto háčiky od Xiaomi ponúkajú decentný vzhľad a silnú lepivú zadnú časť, ktorý znesie záťaž až 3 kilogramy. V balení nájdeš rovno 6 kusov.

Kúpiť nalepovacie háčiky od Xiaomi za 10 € (6 kusov)

Bezdrôtový tachometer na bicykel

Cena: 15 €

Možno si ešte pamätáš, pár dielov dozadu sme ti ukázali klasický tachometer na bicykel za pár eur. Dnes tu máme už vymakanejšiu verziu, ktorá ponúka lepší a čitateľnejší displej a hlavne je bezdrôtový. Ďalšou výhodou je, že vďaka veľkému displeju uvidíš všetky potrebné informácie bez toho, aby si musel prepínať jeho zobrazenie. Celkovo disponuje až 12 funkciami a za danú cenu ide o bezkonkurenčný gadget pre všetkých cyklistov.

Kúpiť bezdrôtový tachometer na bicykel za skvelú cenu len 15 €

Hydrovak

Cena: 16 €

Častokrát neodmysliteľná súčasť výbavy mnohých cyklistov, turistov a iných športovcov. Ak sa niekam chystáš a nemáš v pláne brať so sebou veľa vecí, hydrovak je tým správnym produktom. Má len 5L, pričom sa v jeho vnútri nachádza 2L vak na vodu s hadičkou a náustkom, ktorý ti zabezpečí dostatok tekutín po celú dobu.

Kúpiť 5L hydrovak s vreckom na vodu len za 16 €

Držiak do auta s bezdrôtovou nabíjačkou

Cena: 12 €

Ak máš často cestuješ autom, určite vlastníš niektorý z držiakov smartfónov do auta. Dnes už veľa smartfónov podporuje rýchle nabíjanie a ak ho má aj ten tvoj, tak nie je nad čím váhať. Tento držiak má totižto v sebe zabudovanú bezdrôtovú nabíjačku, je plne nastaviteľný a podporuje ako iOS, tak aj Android (vrátane rýchleho nabíjania).

Kúpiť držiak do auta s bezdrôtovou nabíjačkou za 12 €

Smart zásuvka

Cena: 16 €

Inteligentné domácnosti sú dnes trendom a ak o ňu máš aj ty záujem, jedným z krokov je zaobstaranie si smart zásuvky. Jednu takú máme pre teba aj my a podporuje ovládanie prostredníctvom Wi-Fi a k tomu určenej aplikácii. Podporuje oba operačné systémy a rovnako tak aj domácich asistentov Alexa či Google Asistent.

Kúpiť smart zásuvku s podporou domácich asistentov za 16 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom