Gadgety z Číny #163

Týždeň prešiel ako voda a je tu nová nádielka gadgetov, ktorú ti už tradične predstavujeme vždy v sobotu. Inak tomu nie je ani teraz a veríme, že si z tejto ponuky niečo vyberieš.

Programovateľné LED svetlo

Cena: 9 €

Zaujímavý doplnok, ktorý môže byť umiestnený na bicykel, batoh, helmu alebo na akékoľvek iné miesto. Cez priložený program si na tomto svetle/displeji môžeš nechať zobraziť ľubovoľný text, ktorý sa môže zobrazovať až v 9 rôznych možnostiach. Nastaviť je možné aj rýchlosť jeho zmeny či jas displeja. Navyše je zariadenie vodeodolné a batéria vydrží až 12 hodín.

Kúpiť programovateľné LED svetlo za 9 €

Zásuvka s dvomi USB portmi

Cena: 5 €

S týmto gadgetom si už viac nemusíš zbytočne blokovať zásuvku nabíjačkou, ale jednoducho kábel zapojíš priamo do nej. Inštaláciou tohto adaptéra získaš až dvojicu USB portov, pričom jeden z nich má výstup 1,5A a ten druhý 2A. Dostupné sú dve farby – zlatá a biela, takže sa hodia do každej domácnosti.

Kúpiť zásuvku s dvomi USB portmi len za 5 €

Elektrický zapaľovač

Cena: 13 €

S týmto elektrickým zapaľovačom sa ti už nikdy nestane, že sa ti nepodarí niečo zapáliť, pretože fúka vietor, alebo že ti došiel plyn. Navyše obsahuje aj užitočné LED svetlo, ktoré ti môže pomôcť v tme. Využiť ho môžeš aj ako fidget spiner. Je dobíjateľný a to prostredníctvom microUSB portu.

Kúpiť elektrický zapaľovač za 13 €

Hojdacia sieť Hamaka

Cena: 9 €

Hojdacia sieť alebo Hamaka je skvelým doplnkom nielen pre vyznávačov cestovania, ale aj pre bežných ľudí, ktorí si chcú dopriať čo najväčšie pohodlie u seba doma. Túto sieť zavesíš takmer kdekoľvek, stačia ti len dva body, o ktoré ju ukotvíš. Je veľmi pohodlná a vhodná aj na dlhšie turistiky, nakoľko váži len 520 gramov. Dodávaná je spoločne s dvomi lanami a karabínami.

Kúpiť hojdaciu sieť Hamaka v rôznych farbách len za 9 €

Odpudzovač hmyzu

Cena: 6 €

Nie je nič horšie, ako keď podvečerné posedenie vonku prekazí otravný hmyz. Repelenty sú síce dobrou zbraňou, ale stále ide o chémiu, ktorú sa seba nanášame a navyše má aj odpudzujúci zápach. Tento odpudzovač však na to ide inak, a to šírením istej zvukovej frekvencie, ktorú ľudské ucho nezachytí, no pre hmyz je nepríjemná. Spríjemni si tak teplé nedeľné večery touto skvelou vychytávkou.

Kúpiť elektrický odpudzovač hmyzu len za 6 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom