Gadgety z Číny #161

Už tradične je tu ďalší diel Gadgetov z Číny, ktorý sa bude snažiť odľahčiť tvoju peňaženku. No možno vďaka tomu nakoniec zistíš, že práve tieto gadgety sú pre teba potrebné a využiješ ich naplno.

Závesný odkladací priestor

Cena: 2 €

Výborný pomocník do domácnosti, ktorý jednoducho zavesíš zo stropu, čím získaš oveľa viac miesta na odkladanie rôznych vecí. Slúžiť môže na detské hračky, ale hodí sa aj do kúpeľne či kdekoľvek inde. Konštrukcia je tvorená železom a sieťka je z kvalitného nylonu. Dostupných je hneď niekoľko farebných prevedení.

Kúpiť závesný organizér len za necelé 2 eurá

Tlačidlá na hranie hier

Cena: 4 € (pár)

Trápi ťa, že nie si v hrách ako PUBG dosť dobrý? Tieto tlačidlá môžu vyriešiť tvoj problém. Sú ako stvorené pre hranie tejto hry a vďaka nim môžeš získať menšiu výhodu oproti protihráčom. Nie je potrebná žiadna inštalácia, stačí ich len prichytiť a začať hrať.

Kúpiť tlačidlá na hranie hier len za 4 € (pár)

Rozširovač portov do zapaľovača v aute

Cena: 5 €

Ak aj tebe občas prekáža, že sa v aute nachádza len jeden 12V port zapaľovača, tak vedz, že nie si sám. Vďaka tejto redukcii ťa už podobný problém trápiť nebude, nakoľko s ním získaš až tri ďalšie porty, do ktorých môžeš zapojiť rôzne iné gadgety. Na jeho prednej strane sa nachádza aj dvojica USB portov, ktoré môžeš využiť na nabíjanie smartfónu či pripojenie autokamery.

Kúpiť redukciu do zapaľovača v aute len za 5 €

3v1 píšťalka

Cena: 2 €

Ďalší z gadgetov pre každého outdoorového nadšenca. Táto píšťalka nie je len taká obyčajná. Okrem svojej klasickej funkcie obsahuje užitočný kompas a teplomer okolitej teploty. Stojí necelé 2 eurá a nikdy nevieš, kedy ti môže v prípade nebezpečenstva zachrániť život.

Kúpiť píšťalku s kompasom a teplomerom len za 2 €

Držiak na fľašu

Cena: 3 €

Nebaví ťa pri túre alebo prechádzke neustále držať fľašu vody v ruke? Tak určite ti padne vhod tento držiak na fľašu, ktorý jednoducho prichytíš o hrdlo fľaše a druhý koniec napríklad o opasok nohavíc.

Kúpiť držiak na fľašu len za 3 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom