Gadgety z Číny #160

Ďalšia sobota je tu a s ňou aj nová nádielka Gadgetov z Číny. Po krásnom slnečnom a teplom dni si vychutnaj zoznam toho najlepšieho, čo sme za posledný týždeň objavili.

Minútka

Cena: 2,5 €

Klasická kuchynská minútka, s ktorou sa už nestane, aby ti niečo prihorelo alebo aby si na niečo zabudol. Zostávajúci čas je jasne čitateľný na veľkom displeji. Ovládanie prebieha pomocou troch gumených tlačidiel a zvládne to naozaj každý. Vďaka magnetu na zadnej strane ju jednoducho pripevníš na chladničku, prípadne iný kovový povrch. Upozornenie prebieha zvukovým signálom.

Kúpiť minútku do kuchyne len za 2,50 €

Teplovzdušná pištoľ

Cena: 9 €

Univerzálny pomocník do domácnosti alebo dielne kutila. Veľmi jednoducho odstráni starý náter alebo lepený spoj, prípadne poslúži aj pri výmene displeja na telefóne. Využiť ju môžeš aj na sušenie. Jej výkon je 300W a je nemenný. Teplovzdušná pištoľ je dostupná s klasickou európskou koncovkou.

Kúpiť teplovzdušnú pištoľ len za 9 €

Sieť proti hmyzu

Cena: 1 €

Blíži sa leto a s ním aj nepríjemní spoločníci v podobe hmyzu. Nie je nič otravnejšie ako komár v izbe, ktorý ti v noci nedá spávať. Aby si zabránil ich vstupu, je nutné mať zatvorené okno, prípadne disponovať sieťkou proti hmyzu. Prvá možnosť je však v prípade horúcich letných dní samovraždou. Druhá je už prijateľnejšia a ak sa ti nechce kupovať drahé sieťky na okno, riešením môže byť táto len za 1 €.

Jej rozmery sú 130 x 155 cm a jej montáž zvládne naozaj každý. Stačí nalepiť na rám priložený pásik, ktorý z jednej strany obsahuje lepiacu časť a z druhe zúbky, na ktorých sa sieťka prichytí. A žiadny hmyz už nemá šancu.

Kúpiť sieťku proti hmyzu len za 1 €

Čistič pripálenín

Cena: 2 €

Dvojdielna súprava špeciálnych kefiek vyrobených z plastu, ktoré si bezproblémov poriadia s pripálenou nečistotou a dokonca aj s hrdzou. Stačí im len voda, žiadna chémia nie je potrebná. S týmto budú všetky tvoje panvice, hrnce a plechy ako nové.

Kúpiť čistič pripálením a hrdze za necelé 2 €

Nafukovacie lehátko

Cena: 11 €

Hit leta, s ktorým si ľahneš kdekoľvek a kedykoľvek. Hodí sa na pláž, turistiku, alebo len tak doma na záhrade. V zloženom stave nezaberie veľa miesta a jeho nafúknutie je veľmi jednoduché. Stačí ho uchopiť pri otvore a pohybom proti vetru sa sám naplní. Potom ho stačí už len uzavrieť a relaxovať na ňom. S nosnosťou až 300 kg  je určené naozaj pre každého. Dostupných je niekoľko farebných prevedení.

Kúpiť nafukovacie lehátko len za 11 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom