Gadgety z Číny #159

Máme tu 159. diel obľúbených Gadgetov z Číny. Aj po takejto dlhej dobe nás neprestáva prekvapovať, že neustále nachádzame nové a nové veci, o ktorých si doteraz možno nevedel.

Magnetická podložka

Cena: 3 €
Zľavový kupón: HSC4thD120

Vieš, čo je horšie ako skrutka, ktorá ti po oprave nejakého zariadenia ostane nazvyš? Ak ti nejaká chýba. S touto podložkou od Xiaomi sa ti to už viac nestane, nakoľko jej povrch je magnetický a všetko kovové tak ostane na svojom mieste.

Kúpiť magnetickú podložku od Xiaomi za 3 €
Zľavový kupón HCS4thD120

Nadstavec pre vysávač

Cena: 5 €

Ťažko prístupné miesta, ako klávesnica či rôzne špáry sa čistia veľmi ťažko. Často sa pritom na ne zabúda, nakoľko sa nikomu s nimi nechce babrať. Skvelý riešením môže byť nadstavec na vysávač. Vďaka flexibilným a dlhým trubiciam sa dostaneš takmer kamkoľvek a tvoje okolie tak bude zas o čosi čistejšie.

Kúpiť nadstavec pre vysávač na ťažko dostupné miesta za 5 €

Selfie blesk

Cena: 3 €

Fotenie selfies je s príchodom smartfónov veľmi populárne. Takéto fotografie sa vytvárajú predovšetkým prostredníctvom predného fotoaparátu. Ten má oproti zadnému tú nevýhodu, že v noci si nemôžeš pomôcť prisvetlením LED bleskom (až na pár výnimiek).

S tým bleskom to je minulosťou a momenty zo svojho života tak môžeš zaznamenávať aj v noci. Tento blesk jednoducho zapojíš do 3,5 mm jacku a pomocou prepínača na bočnej strane ho zapneš a vypneš. Obsahuje až 16 LED svetiel a dokonca môžeš upraviť aj intenzitu svietenia.

Kúpiť LED blesk do 3,5 mm jacku za 3 €

Orezávač citrusov

Cena: 1 €

Pri tomto gadgete si dávame otázku, prečo s tým neprišiel niekto skôr? Šúpanie citrusov je pre niekoho nočnou morou, nakoľko je ich kôra veľmi tvrdá a vyžaduje si veľké nechty, prípadne obrovskú dávku trpezlivosti. S tým je nadobro koniec, nakoľko s týmto orezávačom to zvládneš ľavou zadnou.

Kúpiť orezávač citrusov len za 1 €

Uzatvárač sáčkov

Cena: 3 €

Aj keď dnes v obchode už nájdeš uzatvárateľné sáčky s koreninami, stále sú také, ktoré túto vymoženosť nemajú. V prípade že sa dlhšie nevyužívajú, môže dôjsť k ich navlhnutiu a následne k ich znehodnoteniu. Jednoduchým riešením je zaobstarať si takúto uzatváračku, ktorá uzatvorí akýkoľvek plastový obal len pôsobením tepla. Už viac nebudeš mať koreniny vysypané po celej kuchyni.

Kúpiť uzatvárač sáčkov len za 3 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom