Gadgety z Číny #158

Po mimoriadne teplom a slnečnom týždni ti prinášame nový diel Gadgetov z Číny, v ktorom ti predstavíme zopár skvelých vychytávok na letnú sezónu, no nezabudli sme ani na gadgety z oblasti zábavy či domácich kutilov.

Herná myš

Cena: 2 €

Ak si milovníkom svetielok, určite ťa zaujme táto herná káblová myš so zaujímavým podsvieteným vzorom, ktorý svieti až tromi rôznymi farbami. Ergonomický tvar ti zabezpečí pohodlné držanie aj niekoľko hodín. Kábel má dĺžku 1,5 metra a citlivosť senzora je 4000 dpi.

Kúpiť hernú myš s podsvietením len za 2 €

Skladací dron s kamerou

Cena: 22 €

Zaujímavý dron s netypickým vzhľadom, ktorý okamžite zaujme každého okoloidúceho, nakoľko v zloženom stave sa podobá na futbalovú loptu. Nechýba mu kamera na natáčanie videí, dokáže udržať výšku a jedným stlačením tlačidla sa vráti späť k tebe. Ovládanie prebieha cez ovládač, ktorý obsahuje držiak na smartfón, na ktorom vidíš aktuálne dianie. Dosah signálu je až 50 metrov a doba letu sa pohybuje okolo 5 – 6 minút.

Kúpiť skladací dron s kamerou len za 22 €

Pero na opravu menších poškodení

Cena: 1 €

Hlavnou nevýhodou sekundových lepidiel, je ich obmedzené použitie pri rôznych materiáloch. Toto pero za cenu jedného piva je na tom opačne a poradí si takmer s čímkoľvek. Roztavený plast opraví menšie poškodenia plastov, drevených, sklenených či železných výrobkov a mnoho ďalšieho. Jeho súčasťou je aj UV svetlo, vďaka ktorému plast stvrdne v priebehu niekoľkých sekúnd.

Kúpiť pero na opravu poškodení rôznych materiálov len za 1 €

Cestovná taška

Cena: 8 €

Blíži sa leto a s ním sú spojené aj rôzne výlety a dovolenky. No rôzne drobnosti, prípadne drogériu je skvelá táto taška od Xiaomi, ktorá váži len 100 gramov a má objem 3L. Vyrobená je z kvalitných materiálov a dostupná je v troch rôznych farebných prevedeniach.

Kúpiť cestovnú tašku od Xiaomi za 8 €

Termo box

Cena: 24 €

Keď už sme pri tých výletoch a dovolenkách vynikajúcim zariadením je aj tento termo box, ktorý udrží studené veci studené a teplé teplé (neodporúča sa ich dávať spolu ;-) Jej objem je 7.5L a súčasťou balenia je napájací kábel na 12V, vďaka ktorému vieš tento box napájať priamo z auta. Poteší aj praktický popruh na prenášanie.

Kúpiť termo box za 24 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom