Gadgety z Číny #157

Gadgetov nikdy nie je dosť. Každú chvíľu sa objaví niečo nové a mať o všetkom prehľad je takmer nemožné. My však stále usilovne vyberáme z tisíciek produktov a aj dnes sme pre teba našli ďalšie pecky.

Smart náramok

Cena: 9 €
Zľavový kupón: GBanniversary217

Chytrých náramkov existuje nespočetne veľa, no žiadny z nich neponúka toľko funkcií za tak nízku cenu, ako Y2 Plus. Dizajn je veľmi podobný populárnemu Mi Bandu 2 od Xiaomi a podobné sú aj jeho ďalšie vlastnosti. Na 0,87″ OLED displeji môžeš sledovať všetky informácie, ktorými by mal smart náramok disponovať. Okrem dátumu a času dokáže merať počet prejdených krokov, tep, krvný tlak, množstvo kyslíku v tele, spánok a nechýba ani upozorňovanie na notifikácie. Nechýba ochrana IP54 a na jedno nabitie vydrží až 25 dní.

Kúpiť chytrý náramok Y2 Plus len za 9 €
Zľavový kupón GBanniversary217

3v1 kliešte

Cena: 7 €
Zľavový kupón: GBAPR004

Skvelý pomocník pre elektrikárov, ale aj pre každého domáceho kutila. Tieto kliešte, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu, si bez problémov poradia s káblami od 0,5 – 6 mm. Zvládnu ho prerezať, ale aj perfektne odblaniť. Cudzie im nie je ani krimpovanie jednoduchých konektorov (napichovačky a pod.).

Kúpiť multifunkčné kliešte len za 7 €
Zľavový kupón GBAPR004

Retro herné konzola

Cena: 16 €
Zľavový kupón: GBAPR020

Zaspomínaj si na časy minulé s touto retro konzolou, ktorá je dostupná za viac nez priaznivú cenu. Obsahuje až 620 klasických hier ako je Mario Brothers, Donkey Kong či Aladin. K televízií sa pripája pomocou AV kábla, ktorý nájdeš už v balení. Jeho súčasťou je aj dvojica ovládačov.

Kúpiť retro konzolu so 620 hrami len za 16 €
Zľavový kupón GBAPR020

Teplomer na jedlo

Cena: 4 €

Príprava rôznych jedál vyžaduje rôznu teplotu. Či je už dosiahnutá, alebo nie, môže byť problémom. Riešením preto môže byť tento netradičný teplomer, ktorý presne zmeria teplotu takmer čohokoľvek. Dokáže merať od – 50 do + 300 stupňov Celzia a vďaka predĺženej tyčke nehrozí, aby si si vplyvom teplôt nejakým spôsobom ublížil.

Kúpiť teplomer na jedlo len za 4 €

Vode-odolné tričko

Cena: 20 €

Určite si sa niekedy ocitol v situácii, že si sa nechtiac niečím oblial alebo zašpinil od jedla. Ak máš po ruke náhradné oblečenie, tak je to ešte v pohode, horšie je to v tom prípade, ak sa ti to stane niekde v reštaurácii. S týmto tričkom ti nič také nehrozí, nakoľko svojim povrchom odpudzuje vodu a všetko, kde je obsiahnutá. Dostupné je vo všetkých veľkostiach a viacerých druhoch, aby si mohol vybrať naozaj každý.

Kúpiť hydrofóbne tričko za 20 €
Dostupné rôzne veľkosti a vzory

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom