Gadgety z Číny #156

Napriek tomu, že sme ti tento týždeň priniesli viacero výberov zaujímavých gadgetov, nezabudli sme ani na dnešný deň, ktorý patrí Gadgetom z Číny. V tomto veľkonočnom zhone si tak skús nájsť chvíľku voľna a vychutnaj si tento diel.

Stolná lampa

Cena: 27 €

Štýlová stolná lampa, ktorá vznikla v spolupráci spoločností Xiaomi a Philips. Je tiež veľmi úsporná, keď jej spotreba je len 10 W. Napriek tomu dokáže svietiť silou až 1200 lumenov. Ovládanie prebieha priamo na lampe, prípadne cez aplikáciu v telefóne.

Kúpiť Xiaomi/Philis stolnú lampu len za 27 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Bezdrôtové slúchadlá

Cena: 17 €

Jar je tu a s ňou aj ‚‚povinnosť’’ zhodiť prebytočné kilogramy, ktoré sa počas zimy nahromadili. Ideálnym športom je beh, ktorému sa môže venovať takmer každý, nepotrebuješ na to žiadne špeciálne náradie a stačí len vôľa. Šport a hudba patria k sebe a ako inak ju počúvať než cez slúchadlá. Tieto od Meizu vydržia až 6 hodín a poskytujú voľnosť pri pohybe a ochranu proti potu.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá od MEIZU za 17 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Sada na opravu elektroniky

Cena: 18 €

Sád na opravu elektroniky môžeš nájsť hneď niekoľko, pričom ich ceny začínajú už od pár eur. Ich kvalita je však pochybná a ak chceš, aby ti vec ktorú si kúpiš aj niečo vydržala, rozhodne sa oplatí investovať do kvalitnejšieho tovaru. Táto sada od Xiaomi je vyrobená z kvalitnej a pevnej ocele a obsahuje až 24 rôznych bitov.

Kúpiť sadu na opravu elektroniky za 18 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Svetlo so senzorom pohybu

Cena: 7 €
Zľavový kupón: UTSMART

Navigačné svetlo do domácnosti, ktoré zbytočne neruší, no svoju prácu si poctivo odvedie. Obsahuje 6 LED svetiel, ktoré majú spotrebu len 0,8 W. Teplota farby je 6000K, čiže studená biela. Pohyb zaznamená v 120 stupňovom uhle do vzdialenosti 3 – 5 metrov. Napájanie prebieha zo vstavanej batérie s veľkosťou 600 mAh, ktorú môžeš kedykoľvek nabíjať cez USB port.

Kúpiť svetlo so senzorom pohybu za 7 €
Zľavový kupón UTSMART

Dron s kamerou

Cena: 29 €
Zľavový kupón: GB4thGW512

Jednoduchý dron, ktorého môžeš ovládať pomocou smartfónu, prípadne so špeciálnym ovládačom. Obsahuje kameru, ktorá dokáže nahrávať videá v HD rozlíšení. Dokáže udržiavať výšku, vrátiť sa na určené miesto a celkovo je jeho ovládanie vhodné aj pre začiatočníkov. Pripojenie prebieha cez Wi-Fi do vzdialenosti až 100 metrov. Dĺžka letu je približne 7 minút. Opätovné nabitie batérie zaberie 70 minút, takže odporúčame dokúpiť aj náhradnú batériu, pre čo najdlhší zážitok z lietania.

Kúpiť drona s kamerou len za 29 €
Zľavový kupón GB4thGW512

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom