Gadgety z Číny #155

Sobota bez Gadgetov z Číny je ako Hot-dog bez párku. Dnes už je to v poradí 155. sobota, kedy ti prinášame rôzne vychytávky od výmyslu sveta. Pohodlne sa usaď a vyber si ten svoj.

TV Box

Cena s kupónom GB4X7: 13,88 €

Kvalitný televízny box, s ktorým dodáš starému televízoru, prípadne monitoru nový dych. Vďaka operačnému systému Android doň nainštaluješ kopec zaujímavých aplikácií, ktoré vylepšia zážitok z jeho používania. Vo výbave má 1 GB RAM, 8 GB vnútorného úložiska, štvorjadrový procesor, HDMI, AV, USB 2.0, RJ45 pre pripojenie k internetu, ale aj 5 GHz Wi-Fi.

Kúpiť TV Box s Androidom len za 13,88
Zľavový kupón GB4X7

Vysielačka s FM rádiom a baterkou

Cena s kupónom GB4thGW4023: 13 €

Skvelá vecička pre všetkých turistov, ale aj pre tých, ktorí obľubujú kempovanie či posedenie pri ohni. Vysielačka, ktorá sa vojde aj do menšieho vrecka má dosah 1-3 km a okrem toho disponuje funkciou FM rádia a LED baterky. Dokáže si zapamätať až 20 staníc a na boku sa nachádza SOS tlačidlo v prípade núdze (začne blikať LED-ka v morzeovke). Batéria vydrží až 12 hodín prehrávania.

Kúpiť vysielačku s rádiom a baterkou len za 13 € z EU skladu
Zľavový kupón GB4thGW4023

Mini RC dron

Cena: 8 €

Veľmi lacný dron na diaľkové ovládanie, s ktorým si osvojíš techniky lietania. Odolné plasty vydržia aj silnejšie nárazy, takže sa nemusíš báť, že sa hneď zničí. Dokáže vytvárať 360 stupňové otočky stlačením jedného tlačidla. Doba letu je 5-6 minút. Ako bonus je rýchle doručenie z EU skladu.

Kúpiť mini RC dron len za 8 € z EU skladu
Kupón vo FonTech Shope

Nočná lampa

Cena: 7 €

Výborné svetlo do každej domácnosti. Vďaka senzoru pohybu sa aktivuje len keď je to potrebné a pohodlne ťa navedenie kam potrebuješ. Či už ju osadíš vedľa schodov, na ceste do kúpeľne či ku chladničke, aby ťa už viac nenachytali pri večernom prejedaní sa.

Kúpiť nočnú lampu od Xiaomi len za 7 €
Kupón vo FonTech Shope

Špeciálny tip – Smart gitara Xiaomi Populele S1

Cena: 99 €

Aj keď ti v tomto seriáli ponúkame poväčšine gadgety za pár eur, táto gitara nás zaujala natoľko, že sme sa ju sem rozhodli zaradiť ako špeciálny tip. Ak si aj ty chcel vedieť niekedy hrať na gitare, no nebavilo ťa chodiť na rôzne doučovania a kurzy, Xiaomi Populele S1 smart gitara môže byť skvelý spôsob, ako sa to naučiť. Gitara disponuje 72 LED diódami, ktoré ti presne ukážu, kam máš položiť prsty, aby si trafil presný akord.

Kúpiť Xiaomi Populele S1 smart gitaru za 99 €

Ovládanie prebieha cez smartfón, na ktorý sa pripojíš cez Bluetooth. 800 mAh batéria dokáže napájať LED-ky približne 10 hodín. Hrať však môžeš aj bez toho. Struny sú nylonové, takže ťa z nich nebudú až tak bolieť prsty ako z kovových. Samozrejmosťou je potom doručenie cez EU Express bez ďalších poplatkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom