Gadgety z Číny #154

Čo by to bola zo sobota, ak by sme ti nepriniesli ďalší diel najobľúbenejšieho seriálu Gadgety z Číny. Aj v tomto diele môžeš očakávať parádnu nádielku príslušenstva, pričom zvýhodnená cena je už samozrejmosťou.

GPS lokátor

Cena s kupónom GBMAR199: 0,82 €

Za smiešnu cenu si môžeš zakúpiť tento nenápadný GPS lokátor, ktorý sa hodí napríklad na kľúče, ktoré ľudia strácajú najčastejšie. Navyše môže slúžiť aj ako klasické diaľkové ovládanie, napríklad pre spustenie nahrávania videa. Pripojenie prebieha prostredníctvom Bluetooth 4.0 a batéria v ňom vydrží až pol roka. Vďaka GPS môžeš neskôr v aplikácii sledovať aj presnú polohu, kde sa tento lokátor nachádza.

Kúpiť GPS lokátor len za 82 centov
Kupón GBMAR199

Xiaomi pero na meranie kvality vody

Cena: 4,97 €

Tento skvelý gadget si už v našom výbere mohol vidieť, no pre jeho veľkú obľúbenosť sme sa ho sem rozhodli zaradiť opäť. Vďaka nemu tomuto peru môžeš zistiť,  či je voda pitná a aká je jej kvalita. Perfektne sa tak hodí vášnivým turistom, ktorý sa chcú napiť z lesného potôčika, ale aj do bežnej domácnosti.

Kúpiť Xiaomi pero na meraie kvality vody len za 4,97 €
Kupón nájdeš vo FonTech Shope

Xiaomi reproduktor

Cena: 5,80 €

Ultra lacný bezdrôtový reproduktor, ktorý vydrží hrať až štyri hodiny. Vďaka svojej veľkosti pôsobí nenápadne a nebude tak kaziť celkový dojem, nech už sa nachádzaš kdekoľvek. Výkonom 2W síce neozvučí kultúrny dom, no do izby, stanu, či k opekačke s priateľmi je ako stvorený.

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor len za 5,80 €
Kupón nájdeš vo FonTech Shope

JBL slúchadlá

Cena s kupónom JBLMN: 9,11 €

Perfektné značkové slúchadlá pre každého, kto si potrpí na kvalitnú reprodukciu hudby. Značku JBL netreba bližšie predstavovať, nakoľko je známa po celom svete. O kvalitách týchto slúchadiel svedčia aj komentáre, kde si ich každý pochvaľuje. Zárukou je tak skvelé podanie zvuku a silné basy, ktorými sa tieto slúchadlá prezentujú. Za danú cenu niet o čom rozmýšľať.

Kúpiť JBL slúchadlá len za 9,11 €
Kupón JBLMN

Xiaomi Wowstick 1fs elektrický skrutkovač

Cena: 17,40 €

Výborný nástroj, ktorý by nemal chýbať vo výbave každého domáceho kutila. Obsahuje až 18 rôznych nadstavcov, s ktorými rozoberieš všetku elektroniku. Vďaka jeho veľkosti a praktickému obalu ho jednoducho môžeš nosiť aj cestách a pritom nezaberie veľa miesta. Napájanie je zabezpečené vďaka dvojici AAA batérií, ktoré ti zaručia až 8 hodín prevádzky. Kupón vo FonTech Shope spustí cenu na exkluzívnych 17 €.

Kúpiť elektrický skrutkovač od Xiaomi za 17,40 €
Kupón nájdeš vo FonTech Shope

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom