Gadgety z Číny #153

Po týždni čakania sú tu znova nové Gadgety z Číny, ktoré sme pre teba starostlivo vybrali. Veríme že si z našej ponuky dokážeš vybrať ten správny produkt a budeš odtiaľto odchádzať spokojný.

Xiaomi detektor pohybu

Cena: 12,43 €
Zľavový kupón: GBMAR106

Skvelý gadget, ak už vlastníš nejaké nejaké svetelné zariadenie od Xiaomi. Tento senzor obsahuje ako pohybový, tak aj svetelný snímač, ktorý dokáže aktivovať iné zariadenie (lampu, svetlo..). Detekcia funguje do vzdialenosti až 7 metrov. Prostredníctvom aplikácie môžeš presne sledovať, v akom čase senzor zaznamenal pohyb, či posielať na smartfón notifikácie, ak k nejakej detekcii dôjde.

Kúpiť Xiaomi detektor pohybu len za 12,43 €

Opakovač Wi-Fi signálu

Cena: 11,60 €
Zľavový kupón: GBMAR117

Pokiaľ bývaš vo väčšom dome, určite si sa stretol s problémom slabého dosahu domácej Wi-Fi siete. Tento problém ti hravo vyrieši tento malý opakovač signálu, ktorý obsahuje dvojicu antén, s maximálnym dosahom až 100 metrov. Rýchlosť je klasických 100 Mbit/s a podporuje štandardy 802.11n/g/b.

Kúpiť opakovač Wi-Fi signálu len za 11,60 €

Sada na opravu elektroniky

Cena: 9,94 €
Zľavový kupón: GBMAR052

Ak si typ domáceho kutila, ktorý je zručnejší a veci si radšej opraví sám, táto sada na opravu elektroniky je pre teba ako stvorená. Skrutkovače sú magnetizované, takže žiadna skrutka ti už viac neujde. Celkovo sada obsahuje až 38 kusov nástrojov a nachádza sa tam všetko potrebné. Navyše je vo veľmi kompaktnom balení, takže nie je problém ju so sebou vziať aj na cesty bez toho, aby ti niekde zbytočne prekážala.

Kúpiť sadu na opravu elektroniky len za 9,94 €

Mini FullHD kamera

Cena: 16,57 €
Zľavový kupón: GBMAR114

Malá kamera, ktorá sa skvelo hodí na miesto, kde netúžiš, aby bola videná. Vďaka ôsmim LED svetlám si poradí aj v nočných podmienkach. Nahrávanie prebieha vo FullHD rozlíšení, pri 30 fps. Kamera disponuje aj detekciou pohybu až do 5 metrov, pričom začne hneď nahrávať. Podporuje microSD karty až do veľkosti 32 GB a vďaka vstavanej batérií vydrží nahrávať až 150 minút.

Kúpiť Mini FullHD kameru len za 16,57 €

Magnetický kábel pre iPhone/Android

Cena: 5,80 €
Zľavový kupón: GBMAR054

Magnetické káble ti prinašajú viacero výhod. Nielen že vyzerajú dobre, ale chránia nabíjací port pred nečistotami a navyše ho chránia pred poškodením, pri neustálom pripájaní a odpájaní nabíjaceho kábla. V tomto prípade máš výhodu v tom, že v balení sa nachádza ako koncovka Lighting pre iPhone, tak aj micro USB pre zariadenia s Androidom.

Kúpiť Magnetický kábel pre iPhone/Android len za 5,80 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom