Gadgety z Číny #152

Prvé marcové dni máme za sebou a tento týždeň sa pomaly, ale isto chýli ku koncu. Náš seriál Gadgety z Číny opäť pokračuje a ako každú sobotu, aj dnes sme vybrali ďalších päť zaujímavých doplnkov, ktoré nesklamú ani tých náročných zákazníkov.

Vodeodolný batoh s USB portom

Cena: 38 €

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot/GearBest

Kúpiť vodeodolný batoh s USB portom za 38 €

Kvalitné materiály odolné voči vode ochránia ako knihy, tak aj elektroniku. Tento nepremokavý batoh má dostatok miesta pre všetky školské, alebo aj osobné veci, pričom sa k nim pohodlne zmestí tiež powerbanka pre dobíjanie smartfónu. Jednoduchým pripojením k vstavanému USB portu tak pohodlne nabiješ svoje milované zariadenie a externá batéria bude uložená v bezpečí.

Ergonomický Xiaomi vankúš

Cena: 58 €

Kúpiť ergonomický vankúš Xiaomi za 58 €

Fanúšikovia čínskeho Xiaomi videli od tejto spoločnosti už rôzne zariadenia, no tento gigant medzi smartfónmi dbá aj na ich spánok. Tento pohodlný vankúš je vyrobený z kvalitných antibakteriálnych materiálov, ktoré dokážu „dýchať“ a poskytujú komfortný odpočinok. Bavlna je priateľská k pokožke a navyše sa vankúš rýchlo používateľovi prispôsobí, pričom ten môže využiť aj dve postranné vrecká napríklad pre uloženie slúchadiel.

Kožená brašňa pre smartfóny

Cena: 11 €

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot/GearBest

Kúpiť koženú brašňu pre smartfóny za 11 €

Aj keď dnes už väčšina smartfónov podporuje DualSIM funkcionalitu, mnohí podnikatelia sa stále nevyhnú noseniu niekoľkých telefónov naraz. Odkladanie týchto biznis pomocníkov teraz vyrieši takáto kvalitná kožená brašňa, ktorá okrem smartfónov pojme napríklad aj platobné karty. Dostupná je hneď v dvoch farbách a k opasku ju je možné pripnúť pomocou skoby.

Elegantná Xiaomi peňaženka z kože

Cena: 20 €

Kúpiť koženú Xiaomi peňaženku za 20 €

Textilné peňaženky nie sú tým pravým spôsobom, akým prejaviť zmysel pre eleganciu, a tak si Xiaomi pripravilo ďalší doplnok pre jeho mužských zákazníkov. Táto peňaženka z kvalitnej kože ponúka dostatok priehradiek pre platobné karty, či papierové peniaze. Pri každom platení ju tak každý majiteľ bude z rád vyberať zo svojho vrecka.

Termoska z nerezovej ocele

Cena: 21 €

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot/GearBest

Kúpiť termosku z nerezovej ocele za 21 €

Počas dlhej cesty do práce sa mnohí radi povzbudia horúcou kávou, ktorú v ideálnej teplote dokáže udržať aj takáto termoska z nerezovej ocele. Tá však v sebe skrýva aj vrstvu medi, ktorá sa postará o to, aby horúce nápoje tak skoro nevychladli a aby sa tie chladné zasa neohriali. K tomu jej dopomáha tiež vákuový priestor, ktorý účinne udržiava teplotu aj niekoľko hodín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom