Gadgety z Číny #151

Ani túto sobotu sme nezaháľali a znova tu pre teba máme skvelú päticu gadgetov. Všetko sú to skvelé a užitočné zariadenia, z ktorých si určite niečo vyberieš.

Držiak na kefky s dávkovačom pasty

Cena: 22,38

Kúpiť držiak na kefky s UV svetlom a dávkovačom pasty

Parádna vychytávky do každej kúpelne. Skvelý držiak až na 5 kefiek s automatickým dávkovačom pasty. V priestore na kefky sa navyše nachádza UV svetlo, ktoré ju zbaví takmer všetkých baktérií.

Mini USB vysávač

Cena: 12,50 € s kupónom NYGBCP

Kúpiť Mini USB vysávač len za 12,50 €
Len 5 kusov kupónu NYGBCP

Priestor okolo počítača patrí medzi najšpinavšie miesta. Pre také menšie upratovanie omrviniek alebo čistenie klávesnice sa perfektne hodí tento mini vysávač, ktorý napojíš jednoducho z USB portu. Obsahuje filter na zachytávanie nečistôt a v balení má viacero nástavcov.

RGB žiarovka s bluetooth reproduktorom

Cena: 8,28 € s kupónom BGE27

Kúpiť LED RGB žiarovku s reproduktorom za 8 €
Kupón BGE27

Spojením viacerých technológií vznikla táto hybridná žiarovka. Okrem klasickej žiarovky môže slúžiť aj ako reproduktor. Prostredníctvom Bluetooth 3.0 naň pripojíš zariadenia a už len pustíš svoju obľúbenú hudbu. Do toho si môžeš zvoliť jednu z 12 farieb, ktoré žiarovka ponúka. Jej spotreba je pritom len 12 W.

Držiak na tablet alebo smartfón

Cena: 4,91 €

Kúpiť držiak na tablet/smartfón len za 4,91 €

Ďalšia skvelá pomôcka, ktorú využije takmer každý. Či už je to pri varení, keď sa smartfón používa namiesto kuchárskej knihy, alebo pri pozeraní filmov. Podporuje rozmery zariadenia od 3,5 až po 11″, takže problém mu nerobí ani tablet.

Elektrický dávkovač vody

Cena: 4,52 €

Kúpiť elektrický dávkovač vody

Elektronický dávkovač, ktorý je napajaný dvomi AA batériami. Je vhodný ako na teplé, tak aj studené nápoje. Nevadia mu ani sýtené nápoje či dokonca pivo. Jeho obsluha je jednoduchá a zvládne ju naozaj každý.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom