gadgety

Gadgety z Číny #148


Máme tu opäť sobotný večer, ktorý sa už tradične nemôže zaobísť bez nádielky smart gadgetov pre teba a tvoju domácnosť. V dnešnom výbere nájdeš zariadenia pre nadšencov technológií, domácich kutilov, ale tiež produkt, ktorý sa zapáči aj tým najmenším.

Xiaomi Mi TDS Pen pre kontrolu kvality vody

Cena: 4,16 €
Zľavový kupón: NyearCZ110

Xiaomi je známe, že okrem smartfónov vyrába celú škálu smart predmetov. Pero Mi DTS ti pomôže zistiť kvalitu vody nielen v tvoje domácnosti ale všade, kde budeš potrebovať. Zariadenie je samozrejme vodeodolné s certifikáciou IPX6 a automaticky sa pri meraní nakalibruje na aktuálne podmienky. Zisťuje prítomnosť organických zložiek, ako aj ťažkých kovov a rozpustný obsah soli. Za takýto gadget pritom nezaplatíš s dostupným kupónom ani 5 eur.

Kúpiť Xiaomi MI TDS Pen na meranie kvality vody za 4,14 €
Zľavový kupón NyearCZ110

Liitokala Lii – 500 LCD nabíjačka batérií

Cena: 14,16 €
Zľavový kupón: GBDY0073

Energie nikdy nie je dosť a nabité batérie zväčša nie sú po ruke, keď ich najviac treba. Pomôže ti ale nabíjačka pre rôzne typy AA / AAA batérií, kde si nabiješ naraz hneď štyri kusy. K dispozícii je aj implementovaná ochrana voči preťaženiu a detekcia chybných batérií. Baterky pre lampu či elektroniku tak môžeš mať vždy pripravené na akciu.

Kúpiť Liitokala Lii nabíjačku batírií za 14,16 €
Zľavový kupón GBDY0073

Zobraziť celú galériu (5)
YouTube / RevMeTech

TS100 programovateľná spájkovačka s OLED displejom

Cena: 32,49 €
Zľavový kupón: GBDY0052

Tretí gadget v dnešnom výbere ocenia najmä domáci kutili. Spájkovačka s výkonom 65 wattov ponúka digitálny OLED displej, kde sa dozvieš dôležité informácie, ako napríklad teplotu spoja. Spájkovačka ťa navyše sama upozorní pokiaľ bude prekročená bezpečná teplota. Je pritom mimoriadne spratná, vieš si ju rýchlo zložiť, ako aj rozložiť. Senzory zariadenia si tiež dokážu všímať tvoje pracovné návyky a prispôsobiť sa im. S dostupným kupónom získavaš skvelú príležitosť tento gadget získať o viac ako polovicu lacnejšie. A nad tým sa už neváha.

Kúpiť elektrickú spájkovačku TS100 s OLED displejom za 32,49 €
Zľavový kupón GBDY0052

Čítačka odtlačkov prstov WeGoodSun EAST-2010

Cena: 20,82 €
Zľavový kupón: GBFEB019

Zabezpečenie digitálnych zariadení je v dnešnom svete mimoriadne dôležité. Presne na to slúži aj čítačka odtlačkov prstov WeGoodSun EAST-2010, ktorá spolupracuje so systémom Windows 10 a jeho funkciou Windows Hello. Skener zvládne správu pre desať odtlačkov, pričom snímanie prebieha bezproblémovo pri rôznom smerovaní prsta. Vnútorné uloženia odtlačkov je zabezpečené šifrovaním AES a k dispozícii je hardvérový šifrovaný čip. Odomykanie tvojho počítača tak bude s týmto zariadením pohodlnejšie a bezpečné.

Kúpiť čítačku odtlačkov prstov WeGoodSun EAST-2010 za 20,82 €
Zľavový kupón GBFEB019 

Písací LCD tablet so 4,4″ obrazovkou, vhodný aj na kreslenie

Cena: 2,49 €
Zľavový kupón: HNYear609

Prenosný spoločník, s ktorým si dokážeš skrátiť dlhú chvíľu ale aj vytvoriť nové (majstrovské) dielo. Zariadenie je nenáročné na energiu a vysokocitlicý displej zabezpečí presné písanie či kreslenie. S tabletom sa určite vyhrajú aj deti a za dostupnú cenu nad kúpou netreba ani rozmýšľať.

Kúpiť písací LCD tablet so 4,4″ obrazovkou za 2,49 €
Zľavový kupón HNYear609

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom