gadgety

Gadgety z Číny #147


Týždeň sa znova s týždňom stretol a nastal ten čas, kedy viacerí už netrpezlivo čakajú na ďalšiu nádielku Gadgetov z Číny. Dnes sme si pre teba pripravili viacero užitočných vecičiek, ktoré oceníš predovšetkým na cestách.

SanDisk A1 Ultra MicroSD 32 GB

Cena: 8,32 €

Aj keď pamäťové karty postupne z mobilných telefónoch miznú, stále nájdu využitie v zariadeniach, bez ktorých by z nich bol len zbytočný kúsok elektroniky. Jedná sa o predovšetkým fotoaparáty, športové kamery a podobne. Táto značková karta má veľkosť 32 GB a ponúka rýchlosť čítania až 98 MB/s a zápisu 10 MB/s. Podporuje nahrávanie FullHD videa a jej cena je len niečo cez 8 €.

Kúpiť pamäťovú kartu Sandisk 32 GB len za 8,32 €

Xiaomi Roidmi 3S nabíjačka do auta

Cena: 8,32 €

Ak často jazdíš autom, určite oceníš možnosť nabíjať svoj smartfón priamo v ňom. Aj keď ich na trhu existuje viacero, tá od Xiaomi patrí medzi najobľúbenejšie. Roidmi 3S okrem nabíjania funguje aj ako FM transmitter. Cez Bluetooth sa so smartfónom pripojíš na Roidmi 3S, cez aplikáciu nastavíš voľnú frekvenciu pre vysielanie, ktorú následne naladíš na autorádiu a bezdrôtové prehrávanie hudby môže začať. Poteší dvojica portov s výstupom 5V/2.4A, ktoré sú navyše podsvietené, takže problém ti nebude robiť ani orientácia v tme.

Kúpiť Xiaomi nabíjačku do auta len za 8,32 €

32 GB USB kľúč od Samsungu

Cena: 11,66 €

Rýchly USB 3.0 kľúč od Samsungu s kovovým povrchom. Či už si študent, alebo len potrebuješ úložisko na dôležité súbory, USB kľúč patrí k neodmysliteľnej výbave. Rýchlosť čítania je v tomto prípade až 130 MB/s a na jeho konci sa nachádza oko, za ktoré si ho môžeš zavesiť napríklad na kľúče.

Kúpiť 32 GB USB kľúč od Samsungu len za 11,66 €

Xiaomi vysielačka s FM rádiom

Cena: 24,99 €

Výborný doplnok pre každého, kto je fanúšikom aktívneho životného štýlu. Vysielačku oceníš či už pri turistike, jazde na kanoe a vďaka prítomnosti FM rádia aj pri večernom posedení na grilovačke s priateľmi. Jej dosah je v závislosti od terénu 4 – 10 km a batéria pri aktívnom využívaní vydrží až 17 hodín. Vďaka prítomnosti LCD displeja nebude robiť problém ani nastavenie frekvencie.

Kúpiť Xiaomi vysielačku s dosahom až 10 km za 24,99 €

Xiaomi dáždnik

Cena: 16,66 €

Nakoľko je túto zimu počasie aké je, skôr ako sane sa viac oplatí kúpiť si dáždnik. V dnešnej dobe plnej elektroniky môže byť aj tak jednoduchá vec ako dáždnik ‚‚smart.’’ Tento kúsok od Xiaomi disponuje funkciou automatického otvárania a skladania. Okrem toho je jeho tkanina špeciálne upravená, vďaka čomu perfektne odpudzuje vodu. Odolná hliníková konštrukcia ti zas zaručí, že vydrží aj nápor vetra a len tak ľahko sa nezničí.

Kúpiť Xiaomi dáždnik s posilnenou konštrukciou za 16,66 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom