gadgety

Gadgety z Číny #146


Užívaš si dnešnú chladnú sobotu podľa svojich predstáv? Pokiaľ čítaš nasledovné riadky, je dosť možné, že ju zakončíš nákupom praktického gadgetu z Číny za perfektnú cenu. Tak teda smelo do toho.

Elephone Bluetooth reproduktor

Cena: 9,30 €
Zľavový kupón: ELEBOXGN

Malý, no praktický Bluetooth reproduktor od výrobcu Elephone. Jeho dizajn tvorí štýlový kváder s plastovo-hliníkovou konštrukciou. K zariadeniam ho pripojíš cez Bluetooth, AUX alebo microUSB a zábava môže začať. Okrem klasického prehrávania hudby zvláda aj prijímanie hovorov zo smartfónu a jeho 1000 mAh batéria postačí na približne 6 hodín prevádzky.

Kúpiť Elephone Bluetooth reproduktor za 9,30 €
Zľavový kupón ELEBOXGN

Xiaomi selfie tripod

Cena: 13,53 €
Zľavový kupón: MIHOST

Perfektný gadget pre milovníkov selfie, ale aj tvorcov videí. Môže totiž poslúžiť ako obyčajná selfie tyč, ale po rozložení nožičiek aj ako tripod. Konštrukciu tvorí prevažne hliník, vďaka ktorému je ľahký a kvalitný. Po pripojení k smartfónu cez Bluetooth 3.0 navyše získaš spúšť fotoaparátu priamo na tyči.

Kúpiť Xiaomi selfie tripod za 13,53 €
Zľavový kupón MIHOST

HDMI streamer

Cena: 14,37 €
Zľavový kupón: GBIPKP

Malý gadget, ktorý môže dať tvojmu „hlúpemu“ televízoru úplne nový dych. Stačí ho pripojiť do HDMI portu (na TV alebo aj monitore), spárovať s menším zariadením (napríklad smartfónom) a prenos obsahu na väčšiu obrazovku môže začať. Celý proces je veľmi jednoduchý a je nápomocný nielen pri pozeraní filmov, ale napríklad aj firemných prezentáciách.

Kúpiť HDMI streamer za 14,37 €
Zľavový kupón GBIPKP

Vodeodolný batoh s USB portom

Cena: 15,22 €
Zľavový kupón: Backpack2271

Perfektný batoh na uskladňovanie elektroniky, či už notebookov alebo smartfónov. Používať sa ho nemusíš báť ani pri daždivom počasí a vďaka vysoko kvalitnému polyesteru určite niečo vydrží. Na boku sa navyše nachádza USB port, takže do batohu môžeš umiestniť napríklad power banku a do vonkajšieho portu pripojiť smartfón.

Kúpiť Vodeodolný batoh s USB portom za 15,22 €
Zľavový kupón Backpack2271

 

Gamepad pre smartfón

Cena: 20,30 €
Zľavový kupón: G3sKG

Rád hrávaš na smartfóne hry a rád by si vyskúšal niečo nové? V tom prípade by ťa mohol zaujať tento bezdrôtový gamepad s Bluetooth pripojením a držiakom na smartfón (od 4″ do 6″). Podporuje Android, iOS, počítače, ale aj konzoly, ako napríklad PlayStation 3. Batéria o kapacite 600 mAh zas zabezpečuje výdrž až 18 hodín. Výhodou je aj dostupnosť priamo v českom sklade.

Kúpiť Gamepad pre smartfón za 20,30 €
Zľavový kupón G3sKG

 

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom