gadgety

Gadgety z Číny #145


Tradičná sobotňajšia nálož lacných, no užitočných gadgetov je tu. Do dnešnej epizódy Gadgetov z Číny sme vybrali túto päticu produktov.

Adaptér s tromi USB portami

Cena: 4,22 €

Perfektná vecička na vyriešenie nedostatku elektrických zásuviek pre nabíjanie smartfónov alebo na rýchle vytvorenie troch nabíjacích USB portov z jedinej zásuvky. Tento adaptér disponuje troma USB portami, pričom jeden z nich dokonca podporuje technológiu rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Zvyšné dva fungujú pri prúde 2.4 A.

Kúpiť adaptér s troma USB portami za 4,22 €

Nočné orientačné svetlá – 3 ks

Cena: 8,45 €
Zľavový kupón: N003

Zvykneš v noci blúdiť po byte/dome a máš v ňom veľa zradných prekážok, ako napríklad schody? V tom prípade ti určite pomôže nočné orientačné svetlo. To má však univerzálne využitie, takže použiť ho môžeš napríklad aj ako osvetlenie v skriniach alebo v kuchyni nad kuchynskou linkou. Za mimoriadne priaznivú cenu dostaneš v balení rovno až tri kusy.

Kúpiť nočné orientačné svetlá (3 ks) za 8,45 €
Zľavový kupón N003

QCY QY19 športové Bluetooth slúchadlá

Cena: 12,68 €
Zľavový kupón: QY19k

Venuješ sa nejakému športu a rád by si si ho spríjemnil hudbou? Pokiaľ si to už aspoň raz skúsil, určite vieš, že obyčajné drôtové slúchadlá na to vôbec nie sú vhodné. Tieto bezdrôtové slúchadlá od QCY sú však presným opakom. Dvojicu slúchadiel navyše spája kábel, takže si môžeš byť istý, že ich napríklad pri behaní nikde nestratíš. Nechýba im ani ovládanie na kábli, tlmenie hluku či podpora technológie bezstratového zvuku APT-X.

Kúpiť QCY QY19 športové Bluetooth slúchadlá za 12,68 €
Zľavový kupón QY19k

Teleskop pre smartfón

Cena: 8,45 €
Zľavový kupón: GCM1042

Pokiaľ rád experimentuješ s fotoaparátom na smartfóne, rozhodne by si mal vyskúšať aj tento teleskop. Ten je dodávaný s univerzálnym úchytom na smartfón, takže ho dokážeš namontovať na akýkoľvek telefón s displejom od 4.7 do 5.5 palcov. Teleskop vylepší kvalitu fotografií napríklad aj po stránke svetelnosti, keďže disponuje objektívom s priemerom 42 milimetrov. Veľkým lákadlom je tiež možnosť 10-násobného priblíženia.

Kúpiť teleskop pre smartfón za 8,45 €
Zľavový kupón GCM1042

64 GB MicroSD karta od Samsungu

Cena: 21,99 €

Zľavový kupón: HNYear222

Táto MicroSD karta ponúka úložný priestor slušných 64 GB. Ten ti bohato vystačí na ukladanie svojej obľúbenej hudby, videí či fotografií. Ak si často na cestách a popritom rád fotografuješ či nahrávaš videá, poteší ťa podpora nahrávania 4K videí pri rýchlosti zápisu 40 MB/s a rýchlosti čítania 100 MB/s. Aby si mal o kapacite pamäťovej karty lepšiu predstavu, stačí napríklad na 5500 skladieb, 14 000 fotiek, 8,5-hodinový záznam FullHD videa alebo 3-hodinový záznam 4K videa.

Kúpiť 64 GB MicroSD kartu od Samsungu za 21,99 €
Zľavový kupón HNYear222

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom