gadgety

Gadgety z Číny #144: Xiaomi špeciál


Dnešný diel Gadgetov z Číny bude opäť niečím výnimočný. Tentokrát sme sa zamerali iba na produkty renomovaného výrobcu Xiaomi a môžeš si tak byť istý, že do rúk dostaneš top kvalitu za čo najnižšiu cenu.

Xiaomi Smart Elektrická Kanvica

Cena: 27,48 €

Uvar si vodu na čaj alebo kávu štýlovo v elegantnej varnej kanvici od Xiaomi. Vyrobená je z dobre vyzerajúceho bieleho plastu a nehrdzavejúcej ocele. Hodiť sa tak bude na akékoľvek miesto, či už v kuchyni, obývačke, alebo na konferenčnom stolíku. Kapacita kanvice je 1.5 l a povedzme si aj niečo o jej inteligencii. Kanvica disponuje Bluetooth pripojením, cez ktoré ju je možné spárovať s aplikáciou a nastaviť konkrétnu teplotu pre prípravu kávy alebo čaju.

Kúpiť Xiaomi Smart Elektrickú Kanvicu za 27,48 €
Nezabudni na kupón v našom FonTech Shope!

Xiaomi Mijia Elektrická Zubná Kefka

Cena: 25,76 €

Tak ako väčšina produktov od MIJIA, aj zubná kefka je inteligentná. Používateľ si ju teda môže spárovať so smartfónom a pomocou aplikácie pristúpiť k ďalším funkciám. Jednou z nich je analýza čistenia zubov, ktorá skúma, ako si používateľ čistí zuby a poskytne mu informácie o čase čistenia či vyčistenej oblasti. Na základe výsledných údajov potom používateľ presne vie, v ktorých oblastiach má čistenie zubov zlepšiť.

Kúpiť Xiaomi Mijia Elektrickú Zubnú Kefku za 25,76 €
Nezabudni na kupón v našom FonTech Shope!

Xiaomi Mi Pro Wifi Amplifier

Cena: 8,58 €

Ak nebývaš v jedno alebo dvojizbovom byte, tak si už určite zažil situáciu, kedy si sa ocitol v takzvanom mŕtvom bode, kde sa ti mohlo o stabilnom a silnom Wi-Fi signále len a len snívať. Vtedy však prichádzajú na radu šikovné Wi-Fi extendery, ktoré dokážu jednoducho rozšíriť pokrytie tvojej Wi-Fi siete. Tento od Xiaomi disponuje rýchlosťou až 300 Mb/s, dvojicou silných antén a štandardnou 2.4 GHz frekvenciou. Nastavenie sa dá bez problémov vyriešiť cez mobilnú aplikáciu.

Kúpiť Xiaomi Mi Pro Wifi Amplifier za 8,58 €
Nezabudni na kupón v našom FonTech Shope!

Xiaomi Mijia Smart LED Stolná Lampa

Cena: 25,76 €

Xiaomi si dáva na dizajnovej stránke svojich výrobkov nesmierne záležať. Za zmienku stojí napríklad táto stolná lampa, ktorá nielen vynikajúco svieti, ale ešte ti aj skrášli pracovný setup. Intenzitu osvetlenia si vieš prispôsobiť podľa toho, čo v konkrétnej chvíli za stolom vykonávaš. Iné svetlo si tak nastavíš pri čítaní a iné pri práci s počítačom.

Kúpiť Xiaomi Mijia Smart LED Stolnú Lampu za 25,76 € 
Nezabudni na kupón v našom FonTech Shope!

Xiaomi Mijia Kovové Pero Strieborné

Cena: 2,21 €

Nie je pero ako pero. Toto od Xiaomi prekonáva kvalitou mnohé iné a stojí pritom zanedbateľný peniaz. Hrúbka celého pera je 9,5 milimetrov, čo je tak akurát pre dokonalé uchopenie a komfort pri písaní. Náplň obsahuje čierny atrament a vytvára čiary o hrúbke 0,5 milimetrov. Písanie s týmto kovovým perom ide teda naozaj veľmi hladko a slabšiu viditeľnosť písma alebo vynechávanie toto pero vôbec nepozná.

Kúpiť Xiaomi Mijia Kovové Pero Strieborné za 2,21 €
Nezabudni na kupón v našom FonTech Shope!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom