gadgety

Gadgety z Číny #143


Práve začínaš čítať posledný diel Gadgetov z Číny v tomto roku. Rok 2017 bol na cenovo dostupné gadgety veľmi plodný a nič nebráni tomu, aby taký bol aj ten nasledujúci. Toto je posledná tohtoročná pätica gadgetov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi ochranné okuliare pred modrým svetlom

Cena: 17,17 €

Tráviš pred počítačom dlhé hodiny a zvyknú ťa z obrazovky rozbolieť oči alebo hlava? Problém, ktorý trápi mnohých pracovníkov sediacich pred počítačmi, má cenovo dostupné riešenie. Xiaomi vyvinulo špeciálne okuliare so sklíčkami filtrujúcimi až 35 % modrého svetla. Práve to je pre oči značne škodlivé a môže spôsobovať nemalé problémy. Podobné okuliare už má odskúšané aj naša redakcia a môžeme potvrdiť, že očiam prinášajú veľkú úľavu.

Kúpiť Xiaomi ochranné okuliare pred modrým svetlom za 17,17 €

okuliare

Držiak smartfónu na bicykel

Cena: 6,00 €

S týmto držiakom na smartfón pripravíš svoj bicykel na sezónu. Držiak sa hodí najmä v prípadoch, keď potrebuješ mať pohodlný prístup k smartfónu aj počas bicyklovania. Držiak podporuje smartfóny so šírkou od 50 mm do 100 mm a vďaka silnému uchopeniu sa nemusíš báť, že ti smartfón počas jazdy na bicykli vypadne.

Kúpiť držiak smartfónu na bicykel za 6,00 €

Xiaomi Bluetooth reproduktor

Cena: 20,60 €

Poslednou dobou raketovo narastá popularita prenosných Bluetooth reproduktorov. Pokiaľ chceš nosiť svoju obľúbenú hudbu stále so sebou, tento Bluetooth reproduktor od Xiaomi ťa na svoju cenu určite nesklame. Podporuje rozhranie microUSB, AUX a Bluetooth 4.2. Dvojica reproduktorov disponuje výkonom 5 W, frekvenciou 100 Hz-18 kHz a impendanciou 3 ohmov. 1200 mAh batéria pritom zabezpečuje až 10 hodinovú výdrž.

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor za 20,60 €

Mini kamera do auta

Cena: 7,72 €

Lacnejšia a praktickejšia kamera do auta snáď neexistuje. Za túto zaplatíš menej ako za 7 litrov benzínu a dostaneš základnú kvalitu na zaznamenávanie ciest. Napriek smiešnej cene kamere nechýba 120-stupňový uhol pohľadu, nočné videnie či 1080p rozlíšenie. Ďalej podporuje microSD karty do 32 GB a automatické vymazávanie starých nahrávok.

Kúpiť mini kameru do auta za 7,72 €

LED žiarovka s efektom plameňa

Cena: 6,00 €

Väčšina ľudí pri kúpe žiaroviek príliš nerozmýšľa. Veď hlavné je vybrať správny príkon a päticu, no nie? Pokiaľ ale dáš šancu niečomu nezvyčajnému, môžeš doma vykúzliť vskutku zaujímavú atmosféru. Táto LED žiarovka dokáže vytvoriť príjemný efekt plameňa, čím je vhodná skôr ako dekorácia. Príkon žiarovky činí 5 W a je kompatibilná s päticou E27.

Kúpiť LED žiarovku s efektom plameňa

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
17%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.