gadgety

Gadgety z Číny #142: Vianočný špeciál


Veríme, že si Štedrý deň naplno vychutnávaš a prajeme ti, aby si rovnako prežil aj zvyšok sviatkov. Pre túto príležitosť sme si pripravili špeciálne vianočné Gadgety z Číny, v ktorých nájdeš nielen gadgety na spríjemnenie týchto Vianoc, ale aj celej zimy a budúceho roka.

Dekoratívne svetlá na fotky

Cena: 5,12 €

Dekorácia, ktorá ti domácnosť perfektne skrášli na Vianoce, ale aj počas celého roka. Jedná sa o šnúru s 20 štipcami a LEDkami, ktoré svietia príjemnou teplou bielou farbou. Na štipce potom môžeš uchytiť napríklad fotky, pričom dĺžka kábla je 220 centimetrov. Nechýba ani možnosť prispôsobovania jasu.

Kúpiť dekoratívne svetlá na fotky za 5,12 €

Minimalistická Xiaomi termoska

Cena: 23,07 €

Gadget, ktorý sa ti bude hodiť najmä v prichádzajúcich mrazivých dňoch. Ide o jednoduchú minimalistickú termosku s výbornou ergonómiou a ďalšími skvelými vlastnosťami. Vďaka vákuovej technológii udrží nápoj teplý/studený až po dobu 24 hodín. Kapacitou 500 mililitrov je vhodná na typické zahriatie/schladenie počas ciest.

Kúpiť jednoduchú Xiaomi termosku za 23,07 €

Xiaomi Yeelight Smart LED Pásik
Cena: 18,70 €

Populárna dekorácia na skrášlenie pracovných stolov, sedačiek a akýchkoľvek iných objektov v interiéri. Tento LED pásik od Xiaomi je dlhý dva metre a disponuje vodeodolnosťou IP65. Po spárovaní cez Wi-Fi a aplikáciu Yeelight je potom možné regulovať 16 miliónov farieb, ich jas či zapnúť synchronizáciu osvetlenia s rytmom hudby.

Kúpiť Xiaomi Yeelight smart LED pásik za 18,70 €

Praktický a kvalitný Xiaomi dáždnik

Cena: 20,50 €

Aj keď je už takmer koniec decembra, dažde alebo dažde so snehom nás najmä v nižších polohách stále môžu prekvapiť. Keď sa do toho ešte aj pridá vietor, kvalitný dáždnik sa stáva nevyhnutnosťou. Vyrobený je len z tých najkvalitnejších materiálov a poskytuje výbornú odolnosť, takže sa nemusíš báť, že ho pár použitiach budeš musieť vyhodiť. Samozrejmosťou je automatické skladanie a otváranie, no nechýbajú ani nadštandardné vlastnosti, ako napríklad UV ochrana.

 Kúpiť Xiaomi dáždnik za 20,50 €

Xiaomi Príležitostná Bunda

Cena: 39,30 €

Počasie je v posledných týždňoch veľmi premenlivé. Raz sú mrazy a silný vietor, inokedy sú zas teploty nad nulou. A práve pre tie menej extrémne podmienky je určená táto Xiaomi bunda. Využiť ju však môžeš napríklad aj začiatkom jari alebo na jeseň. Bunda je vyrobená z polyesteru a je príjemne hrejivá za každých podmienok.

Kúpiť príležitostnú Xiaomi bundu za 39,30 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom