gadgety

Gadgety z Číny #141


Už len niečo cez jeden týždeň a je to tu. Sviatky strávené v kruhu blízkych, na ktoré sa každý z nás teší po celý rok. Veríme, že si si z predošlých dielov Gadgety z Číny vybral a niekto si pod vianočným stromčekom nájde praktický darček z Číny. Toto je dnešná nádielka.

Xiaomi Yeelight stolná dobíjateľná lampa

Cena: 25,50 €

Skrášli si svoj stôl s elegantnou lampou od Xiaomi. Zaujme minimalistickým dizajnom a výbornou pružnosťou. Vďaka jednoduchým dotykovým tlačidlám si na nej môžeš nastaviť aj jas či teplotu farby. Jedná sa o verziu so vstavanou batériou, takže svietiť vydrží bez problémov okolo 5 hodín. Potom ju môžeš nabiť pomocou power banky alebo priamo microUSB káblom.

Kúpiť Xiaomi Yeelight Stolnú Dobíjateľnú Lampu za 25,50 €

Minimalistická taška na notebook

Cena s kupónom GBXMBAG2317: 17 €

Praktická taška na notebook, do ktorej toho ale môžeš uložiť omnoho viac. Taška sa pýši elegantným minimalistickým dizajnom, ktorý tvorí 100% polyester. Vďaka nemu je navyše taška odolná, priedušná a neuškodí jej ani voda. Nájdeš v nej množstvo priečinkov, ktoré sú vhodné na 15-palcový notebook, smartfón, peňaženku, ale aj pero.

Kúpiť Minimalistickú tašku Na Notebook za 17 €
Zľavový kupón GBXMBAG2317

Predné svetlo na bicykel

Cena: 14,45 €

Poriadne silné svetlo na bicykel s masívnou batériou. Svietivosť troch LEDiek je až 2500 lúmenov a dosvietia na naozaj veľkú vzdialenosť. Súčasťou svetla je aj masívny akumulátor, s ktorým svetlo vydrží 5-6 hodín. K dispozícii sú štyri režimy jasu a svetlo je vhodné nielen na bicykel, ale aj na hlavu a vykonávanie akýchkoľvek aktivít v noci tak budeš mať omnoho jednoduchšie.

Kúpiť predné svetlo na bicykel za 14,45 €

Solárna LED žiarovka

Cena: 5,09 €

Gadget, ktorý u nás v bežných obchodoch len tak ľahko nenájdeš. Jedná sa o 130-lúmenovú LED žiarovku, ktorej zdroj energie je miniatúrny solárny panel. Za denného svetla panel mení solárnu energiu na elektrickú a uschováva ju v batérii. Žiarovku potom môžeš použiť ako v domácnosti, tak aj na kempingu alebo počas výpadkov elektrickej energie.

Kúpiť solárnu LED žiarovku za 5,09 €

Multifunkčné kliešte

Cena: 4,24 €

Ďalší gadget, ktorý sa ti bude hodiť najmä v teréne. Na prvý pohľad obyčajné kliešte, ktoré ale skrývajú až 10 rôznych funkcií. Konkrétne ide o otvárač fliaš, rôzne čepele, ploché škrutkovače či krížový skrutkovač. Všetko je to vyrobené z kovu a pomôže aj  pri rôznych nepredvídateľných situáciách.

Kúpiť multifunkčné kliešte za 4,24 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom