gadgety

Gadgety z Číny #139


Aj deň pred prvou adventnou nedeľou pokračujeme so seriálom Gadgety z Číny. Toto je ďalších päť gadgetov, ktoré toho ponúkajú omnoho viac než ich cena napovedá. 

 

Vkworld Z3310 Mobilný Telefón

Cena: 13,77 €

Chceš zažiť poriadnu zmenu alebo len potrebuješ záložný telefón na základné úkony? Potom ťa určite zaujme tento klon novodobej Nokie 3310, ktorý je dokonca v niektorých vlastnostiach aj lepší. Pozerať sa budeš na 2.4-palcový farebný displej, fotiť 2 MPx fotoaparátom a telefonovať cez 2G sieť. O výdrž sa stará 1450 mAh batéria.

Kúpiť mobilný telefón Vkworld Z3310 za 13,77

 

Xiaomi Mi WiFi Router 3 – anglická verzia

Cena: 22,10 €

Trápi ťa pomalý, nestabilný internet a ešte k tomu so slabým signálom? Všetky tieto problémy vyrieši poriadny router, ktorý ale môže byť v niektorých prípadoch dosť drahý. Tento od Xiaomi má všetko potrebné a stojí pritom iba niečo cez 20 eur. Podporuje štandard Wi-Fi 802.11ac, 2.4 GHz aj 5 GHz pásmo a má až štyri antény pre čo najsilnejší signál. Ovládať sa dá cez aplikáciu smartfóne aj webové rozhranie, ktoré je navyše v angličtine.

Kúpiť Xiaomi Mi WiFi Router 3 za 22,10 €
Kupón exkluzívne vo FonTech Shope!

 

 

Xiaomi smart termoska

Cena: 25,50 €

Prišiel čas, kedy väčšina ľudí počas prechádzky po zasnežených mestách rada myslí na to, ako si po príchode domov pripraví horúci čaj alebo kávu. Avšak keď dostaneš chuť na takéto nápoje, nemusíš nutne navštevovať kaviarne, čajovne alebo svoju kuchyňu. Svoj obľúbený horúci nápoj si môžeš zobrať kdekoľvek so sebou. Poslúži ti na to napríklad aj táto inteligentná termoska od Xiaomi, ktorá má objem 430 ml. a disponuje OLED displejom pre zobrazovanie aktuálnej teploty kvapaliny.

Kúpiť Xiaomi Smart Termosku za 25,50 €
Kupón exkluzívne vo FonTech Shope!

Xiaomi Piston Fresh slúchadlá

Cena: 2,54 €

Lacnejšie a kvalitnejšie slúchadlá snáď ani nezoženieš. Za cenu jedného čaju môžeš získať základné štupľové slúchadlá od Xiaomi s hliníkovou konštrukciou, impedanciou 32 ohmov a frekvenčným rozsahom 20-20 000 Hz. Pre nenáročných poslucháčov s malým rozpočtom sú priam stvorené!

Kúpiť Xiaomi Piston Fresh Slúchadlá za 2,54 €
Kupón exkluzívne vo FonTech Shope!

 

FuriBee F60 4K Akčná Kamera

Cena s kupónom LENNY44: 17 €

Ďalší kúsok, ktorého vlastnosti absolútne nekorešpondujú s predajnou cenou. Táto kamera dokáže nahrávať najviac v ultra-jemnom 4K rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu a pri nižších rozlíšeniach je možné aj 60 fps nahrávanie. Snímač má rozlíšenie 16 MPx a kamere nechýba ani 2-palcový displej či Wi-Fi pripojenie pre spárovanie so smartfónom.

Kúpiť Furibee F60 4K Akčnú Kameru za 17 €
Zľavový kupón LENNY44

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom