gadgety

Gadgety z Číny #138


Je sobota, a teda aj ten pravý čas pre ďalšiu časť nášho obľúbeného seriálu Gadgety z Číny. Aj tentokrát máme pre teba rôzne zaujímavé vychytávky, ktoré sa budú snažiť vzbudiť záujem.

Xiaomi powerbanka a 4G router v jednom

Cena: 58,40 €

Zaujímavý gadget od Xiaomi, ktorý v sebe skrýva powerbanku a 4G router zároveň. To znamená, že po vložení SIM karty môže slúžiť ako hotspot. V jednom momente môže byť pripojených až 9 zariadení. a jednoznačne oceníš kapacitu až 10 000 mAh.

Kúpiť Xiaomi powerbanku a 4G router v jednom

64 GB microSD karta Samsung

Cena: 16,23 €

V rámci Black Friday je dostupná aj táto značková microSD karta s kapacitou 64 GB, ktorú máš možnosť kúpiť o takmer polovicu lacnejšie ako na Slovensku. Zaujme predovšetkým prenosovými rýchlosťami, ktoré sú v prípade čítania 100 MB/s a počas zápisu až 60 MB/s. Navyše karta je vysokoodolná a nevadí jej voda či magnet.

Kúpiť 64 GB microSD kartu od Samsungu

Vreckový nožík

Cena: 2,42 €

Malý vreckový nožík, ktorý si vďaka malej veľkosti (10 cm v zloženom stave) môžeš zavesiť napríklad na kľúče. Nikdy nevieš, kedy sa ti zíde a takto ho budeš mať stále poruke. Nech si na stanovačke s priateľmi alebo chytáš ryby, kvalitný nožík príde vždy vhod. Dostupný je v štyroch rôznych farbách.

Kúpiť vreckový nôž

Nabíjací kábel 2v1

Cena: 2,50 €

Výborná pomôcka pre všetkých, ktorí majú doma zariadenia s rozdielnymi nabíjacími konektormi. Aj keď sa už čoraz viac používa moderné USB Type-C, stále je veľa zariadení používajúcich starší microUSB ekvivalent. Vďaka tomuto káblu ťa to už nemusí trápiť, nakoľko disponuje oboma typmi konektora. Na výber máš navyše z troch rôznych farieb.

Kúpiť nabíjací kábel 2v1

Teplomer do sprchy

Cena: 8 €

Po nainštalovaní tohto gadgetu medzi kohútik a hlavicu ti vďaka teplotnému čidlu vo vnútri ukáže aktuálnu teplotu vody. Navyše nepotrebuje žiadne napájanie, nakoľko využíva energiu z prúdenia vody. Ocenia ho taktiež aj rodičia malých detí, pri ktorých je dodržanie správnej teploty pri sprchovaní veľmi dôležité.

Kúpiť teplomer do sprchy s LED displejom za 8 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom