gadgety

Gadgety z Číny #137


Pokiaľ rád nakupuješ vianočné darčeky z Číny, práve teraz sú posledné dni, počas ktorých máš možnosť spraviť objednávky. Pokiaľ to budeš aj naďalej odkladať, je dosť možné, že do Vianoc ti už nestihnú gadgety prísť.

Puzdro na slúchadlá

Cena: 1 €

Pokiaľ často cestuješ a rád si cesty spríjemňuješ počúvaním hudby cez slúchadlá, pravdepodobne si ich nechávaš iba pohodené v taške a pravidelne musíš zápasiť s rozmotávaním. Skvelým riešením je toto praktické puzdro, ktoré stojí sotva toľko, čo jeden bochník chleba. Okrem toho si v ňom ale môžeš uskladniť aj USB kľúče, SD karty a iné dôležité drobnosti.

Kúpiť puzdro na slúchadlá za 1 €

Veľký organizér káblov

Cena: 3 €

Ak tvoj pracovný stôl nevyzerá práve najlepšie, máme pre teba skvelý tip ako si ho skrášliš. Niekedy totiž netreba investovať desiatky či stovky eur do nového vybavenia, ale postačí iba trochu poriadku a organizácie. Tento organizér si stačí nalepiť na stôl a vložiť do neho najviac sedem káblov. Uvidíš, ako sa tvoj pracovný stôl zrazu zmení na príjemnejšie a prehľadnejšie miesto.

Kúpiť organizér káblov za 3 €

Lampa s USB portami

Cena s kupónom 2SWITCH: 2,5 €

Máš doma vyhliadnuté perfektné miesto na nabíjanie smartfónu (alebo iného zariadenia), no vždy ti ho niekto obsadí? Tento skvelý gadget slúži nielen ako biela lampa, ale disponuje aj dvomi USB portmi. Vybavený je tiež užitočným senzorom, ktorý svetlo podľa potreby automaticky, buď vypne, alebo zapne.

Kúpiť lampu s dvomi USB portami za 2,5 €

Zubné kefky (4ks)

Cena s kupónom CZSKBLFRIPRE14: 5 €

Na výrobe zubných kefiek od Doctor B sa podieľa aj Xiaomi. Jedná sa síce o klasické zubné kefky, no aspoň sú prvotriednej kvality a majú poriadne nízku cenu. Kefky sa vyznačujú minimalistickým a ergonomickým telom, pričom hlavice obsahujú tri druhy čistiacich štetín, ktoré pomáhajú účinne odstraňovať povlak zo zubov.

Kúpiť zubné kefky Xiaomi Doctor B za 5 €

Smart LED Pásik (2m)

Cena s kupónom CZSKBLFRIPRE18: 17 €

Ďalšie nízkonákladové a efektívne riešenie na skrášlenie pracovného stola, ale aj iných miest v interiéri. Inteligentný LED pásik od Xiaomi stačí na požadované miesto jednoducho prilepiť, zapojiť do elektrickej siete a všetko ostatné sa už ovláda cez smartfón. Pásik je plne ohýbateľný, má dĺžku 2 m a poskytuje certifikáciu vodeodolnosti IP65.

Kúpiť Xiaomi smart LED pásik za 17 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom