gadgety

Gadgety z Číny #136: Zľavové Black Friday šialenstvo


Dnešný diel Gadgetov z Číny je okorenený o tie najhorúcejšie Black Friday zľavy. Dúfame, si z nasledujúcich gadgetov vyberieš a obdaruješ nimi seba alebo svojich blízkych.

Robotický vysávač od Xiaomi

Cena s kupónom XIAOMIVAC: 214,72 €

Už ťa prestáva baviť pravidelné vysávanie podláh v tvojom dome alebo byte? Nechaj to na robotický vysávač od Xiaomi, ktorý je nielen lacný, ale aj  inteligentný. Vysávač je vybavený dvanástimi rôznymi senzormi, ktoré mapujú priestor a pomáhajú vyhýbať sa prekážkam. Sací výkon je na úrovni 1800 Pa a batéria má kapacitu 5200 mAh, čo stačí na dve a pol hodiny výdrže na jedno nabitie. Zariadenie je navyše dodávané s nabíjacou stanicou, do ktorej sa vysávač dokáže sám vrátiť a dobiť si batériu.

Kúpiť robotický vysávač od Xiaomi
Len 10 ks dnes do 23:00!

Elektrická Xiaomi Kolobežka (Youth Verzia)

Cena s kupónom 1111M365: 231,90 €

Začni brázdiť slovenské ulice s touto modernou kolobežkou od Xiaomi. Disponuje štýlovou konštrukciou, ktorá je navyše skladateľná a veľmi dobre prenosná. Jedná sa o verziu Youth, čo znamená, že maximálna rýchlosť činí 25 km/h a udrží najviac 120 kg človeka. Vďaka 52 Ah batérii na nej prejdeš zhruba 15 až 20 km.

Kúpiť elektrickú kolobežku od Xiaomi
Len 5 kusov za túto cenu!

Xiaomi smart termoska

Cena s kupónom XMWAOE: 27,48 €

Počas prichádzajúcich mrazivých dní sa ti určite bude hodiť aj termoska, ktorá uskladní horúcu kávu alebo čaj. Perfektného spoločníka do zimy z nej robí najmä veľký objem a OLED displej. Ten dokáže vďaka tepelnému senzoru zobrazovať aktuálnu teplotu nápoja. Termoska dokáže udržiavať nápoje chladné alebo horúce minimálne po dobu šiestich hodín a pre pohon displeja budeš potrebovať jednu CR2032 batériu.

Kúpiť smart termosku od Xiaomi
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi dáždnik

Cena: 19,85 €

V týchto dňoch je mať pri sebe dáždnik priam nevyhnutnosť, keďže počasie je nevyspytateľné a zmoknúť môžeš doslova za pár sekúnd. Poisti sa preto týmto dáždnikom od Xiaomi, ktorý sa nebojí dažďu ani vetra a navyše je takmer plne automatický. Rozložiť ho dokážeš vďaka tlačidlu aj jednou rukou za pár sekúnd. Plášť je vyrobený zo 100% polyesteru, ktorý dobre chráni nielen pred dažďom, ale aj slnkom. Zvyšná konštrukcia je už vyrobená z kvalitného hliníka, takže dáždnik po pár použitiach určite nebudeš musieť vyhadzovať.

Kúpiť elegantný dáždnik od Xiaomi

Xiaomi príležitostná bunda

Cena s kupónom xiaomiDownJacket02: 42,94 €

Teploty v posledných dňoch udierajú čoraz nižšie a už to bude len pokračovať. Bez bundy ti teda von určite neodporúčame ísť a pokiaľ zháňaš novú, táto ťa možno zaujme. Čierny kabát pre pánov je vhodný na každodenné nosenie, znesie aktuálne teploty a najlepšie sa kombinuje s džínsami.

Kúpiť bundu od Xiaomi
Kupón xiaomiDownJacket02

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom