gadgety

Gadgety z Číny #134

Mnohí z nás sa už určite nevedia dočkať posunu času, ktorý nastane dnes v noci a pospíme si tak o hodinku dlhšie. Ešte predtým si však prezri najnovší diel Gadgetov z Číny a zaspávaj s dobrým pocitom úspešného nákupu. :-).

Xiaomi Mi Band 2

Cena: 13,53 €

Tento fitness náramok je tak populárny, že sa po ňom v každom výpredaji zapráši už po pár hodinách. A niet sa čomu čudovať. Mi Band 2 je skvelou alternatívou k omnoho drahším fitness náramkom, pričom ponúka takmer rovnaké vlastnosti. Klenotom je miniatúrny OLED displej, ktorý však úplne stačí na zobrazovanie počtu prejdených krokov, vzdialenosti, spálených kalórií, tepu srdca a stavu batérie. Po spárovaní so smartfónom a aplikáciou Mi Fit navyše získaš aj prehľad o svojom spánku a ďalšie skvelé funkcie.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2
Exkluzívne len vo FonTech Shope!

Orientačné nočné svetlo

Cena: 6,80 €

Každý z nás túto situáciu už určite zažil. Ideš v noci na WC alebo sa vrátiš neskoro domov z párty a v dome je úplná tma. Musíš sa tak opatrne predierať tmou a hľadať najbližší vypínač. Riešením na takéto prípady je nočné orientačné svetlo od Xiaomi (MIJIA). MIJIA opäť stavila na biely minimalistický dizajn, ktorý perfektne zapadne do každej modernej domácnosti. Upevnenie samotného svetla prebieha pomocou 3M lepidla alebo ho je možné niekam oprieť, poprípade aj zavesiť na vešiak. Pri zaznamenaní pohybu sa teda svetlo automaticky zapne a po opustení priestoru sa po 15 sekundách samé vypne. Avšak iba v nočných podmienkach, keď je to naozaj potrebné.

Kúpiť orientačné nočné svetlo
Exkluzívne len vo FonTech Shope!

Klon novej Nokie 3310

Cena: 10,99 €

Pokiaľ ťa zaujala tohtoročná Nokia 3310 a prijal by si ju ako sekundárny, prípadne záložný telefón, zbystri pozornosť. Zatiaľ čo originálny kúsok stojí na Slovensku takmer 60 €, za tento zaplatíš oveľa menej. VKworld Z3310 zdieľa s originálnym modelom mnoho vlastností a niektoré má dokonca aj lepšie. Do vienka dostala napríklad 2.4-palcový farebný displej, Spreadtrum 6531 procesor, 2 MPx zadný fotoaparát, 1450 mAh batériu a podporu 2G sietí.

Kúpiť klon Nokie 3310
Exkluzívne len vo FonTech Shope!

Kvalitné štupľové slúchadlá

Cena: 11,84 €

Xiaomi Hybrid Earphones Pro sa pýšia najmä dvomi časťami, z ktorých jedna ponúka duálnu dynamiku a druhá vyváženú armatúru. Kým prvá časť produkuje basy a stredy, druhá časť zas stojí za detailnými výškami. Na kvalitnom zvuku sa podpísali aj prémiové materiály, ako napríklad grafénové membrány a kovové šasi. Štuple sú v balení rovno v štyroch veľkostiach a sú zahnuté v 45-stupňovom uhle, aby poskytovali komfort pri počúvaní naozaj pre každého. Nechýbajú ani kovové tlačidlá pre ovládanie hudby a mikrofón.

Kúpiť kvalitné štupľové slúchadlá
Exkluzívne len vo FonTech Shope!

Sada na opravu elektroniky

Cena: 1,68 €

Tiež si ten typ človeka, pre ktorého pojem „oprava“ nie je neznámy a rád si opravuje veci sám? Potom sa ti určite bude hodiť táto ultra-lacná sada na opravu elektroniky, ktorá obsahuje až 25 rôznych nástavcov. Na skrutkovač teda môžeš nasadiť jeden z nástavcov krížového typu, plochého alebo torx. Vhodná je najmä na opravu elektroniky, ako smartfóny, notebooky, počítače fotoaparáty a iné gadgety.

Kúpiť sadu na opravu elektroniky
Exkluzívne len vo FonTech Shope!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom