gadgety

Gadgety z Číny #133


Počnúc týmto týždňom si budeme musieť zvykať na hmlisté a chladné soboty. Naše vydanie Gadgetov z Číny ale nič neovplyvní a môžeš si byť istý, že sa ho dočkáš každý týždeň o takomto čase. S blížiacimi sa Vianocami už dokonca môžeš začať uvažovať nad darčekmi pre svojich blízkych.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Mini dron

Cena: 9 €

Touto hračkou potešíš nielen tých menších, ale aj dospelých, ktorí sa radi odreagujú nejakou tou zábavkou. Za tento dron nezaplatíš viac ako za dve večere a dostaneš naozaj nekonvenčnú hračku. Kvadrokoptéra totiž disponuje 6-osovým gyroskopom, možnosťou spraviť salto jediným tlačidlom a výdržou na úrovni zhruba 5 minút.

Kúpiť Mini dron za 9 €

dron
Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot / Banggood / YouTube

Mini projektor

Cena s kupónom projector10off: 28 €

S týmto kompaktným a jednoducho prenosným projektorom si budeš môcť vytvoriť malé kino kedykoľvek a na akomkoľvek vhodnom povrchu. Svietivosť lampy činí 400 až 600 lúmenov a rozlíšenie je dostatočných 320 x 240 pixelov. Vďaka širokej podpore vstupov navyše budeš môcť premietať obraz z takmer akéhokoľvek zariadenia. K dispozícii je AV, CVBS, HDMI a USB.

Kúpiť Mini projektor za 28 €
Zľavový kupón projector10off

Inteligentná elektrická zubná kefka od Xiaomi

Cena s kupónom XMTSAL: 25 €

Spoločnosť Xiaomi môžeme označiť aj za kráľa lacných gadgetov, ktorých vo svojom portfóliu ponúka naozaj mnoho. Jedným z nich je aj inteligentná elektrická zubná kefka, ktorá obsahuje štyri indikátory, ktorá disponuje štyrmi režimami čistenia. Hlava kefky je flexibilná aj otočná, čím je čistenie zubov ešte dôkladnejšie. Používateľ si kefku môže spárovať so smartfónom a pomocou aplikácie pristúpiť k ďalším funkciám, ako analýza čistenia zubov. Vďaka skvelému kupónu si môžeš tento inteligentný gadget cez náš nový FonTech Shop zakúpiť za 25 €.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku od Xiaomi za 25 €
Zľavový kupón XMTSAL

zubná kefka

Bezdrôtové slúchadlá

Cena: 25 €

Máš smartfón bez 3.5 mm jacku alebo iba nemáš rád káble? Potom ťa možno zaujmú tieto, ktoré sú naozaj 100% bezdrôtové a nespája ich vôbec žiadny kábel. Vďaka ergonomickému dizajnu ti skvelo padnú do uší a dokonca aj ich nabíjanie prebieha bezdrôtovo cez nabíjací dok. Nastaviť je na nich možné mono i stereo režim a všetky funkcie sa ovládajú jediným tlačidlom.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá za 25 €

Herné slúchadlá

Cena: 15 €

Potrebuješ vylepšiť svoj herný setup? Tieto lacné herné slúchadlá možno nepatria k svetovej špičke, no minimálne po vzhľadovej stránke zaujmú. Obsahujú 50 mm drivery, prepínač hlasitosti, mikrofón a efektívne dokážu potláčať okolitý hluk. Stoja pritom len 15 €.

Kúpiť herné slúchadlá za 15 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
64%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
36%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.