gadgety

Gadgety z Číny #132

Do dnešného vydania Gadgetov z Číny sme opäť zahrnuli príslušenstvo pre smartfóny, ale iné gadgety, ktoré ti podajú pomocnú ruku v rôznych situáciách.

Akčná 4K kamera

Cena: 37 €

Máš obmedzený rozpočet a hľadáš decentnú kameru na zachytávanie tvojich zážitkov? Potom by si nemal prehliadnuť túto kameru od výrobcu MGcool, ktorú kúpiš s kupónom 7992b7 za perfektných 37 €. Za takto nízku cenu však ponúka nahrávanie v 4K pri 25 fps, v 2.7K pri 30 fps či vo FullHD rozlíšení pri 60 fps. Dostaneš k nej navyše aj kopu príslušenstva, ktoré zahŕňa rôzne držiaky a vodeodolný kryt. S ním získa kamera vodeodolnosť až do hĺbky 30 metrov.

Kúpiť akčnú 4K kameru za 37 €
Zľavový kupón 7992b7

Šikovná baterka s microUSB portom

Cena: 21 €

Baterka z nehrdzavejúcej ocele, ktorá ti pomôže vždy, keď budeš potrebovať niečo osvetliť. Má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť, takže nie je problém ju mať všade so sebou. Hlavným zdrojom svetla je 250-lumenová biela LEDka, ktorú potom sprevádza aj menšia modrá a červená LEDka. Baterka taktiež zaujme vodeodolnosťou a dobíjateľnou batériou skrz microUSB port.

Kúpiť šikovnú baterku za 21 €

Inteligentný náramok

Cena: 17 €

Inteligentný náramok od výrobcu Zeblaze bude skvelým spoločníkom najmä pri športe. Na tvojom zápästí dokáže zobrazovať aktuálny čas, počet prejdených krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, ale aj notifikácie z pripojeného smartfónu. Okrem toho ťa môže upozorňovať pri príliš dlhom sedení a bude monitorovať kvalitu spánku. Všetky tieto údaje si môžeš pozrieť priamo na displeji náramku, ale aj v aplikácii v smartfóne.

Kúpiť inteligentný náramok za 17 €

Štýlový a kvalitný USB kábel

Cena: 3 €

Vlastníš smartfón s USB Type-C konektorom a terajší kábel ti už pomaly dosluhuje? Vymeň ho za skutočnú kvalitku! Povrch kábla tvorí kvalitný pletený polyester spolu s termoplastickým elastomérom a hliníkovou fóliou. Kábel je tak pevný, že v testoch dokázal bez problémov odtiahnuť aj auto. Podporuje rýchlonabíjacie technológie Quick Charge 3.0 a 2.0. Dĺžka kábla je jeden meter a rýchlosť prenosu súborov vďaka USB 2.0 dosahuje 480 Mb/s.

Kúpiť štýlový a kvalitný USB kábel za 3 €

Adaptér s piatimi USB portmi

Cena: 16 €

Pociťuješ nedostatok zásuviek na nabíjanie smartfónov a iných zariadení? Tvoj problém vyrieši tento adaptér, ktorý z jedinej elektrickej zásuvky vytvorí päť USB portov. Jeden z nich dokonca podporuje rýchle nabíjanie Qualcomm Quick Charge 3, no aj zvyšok má nadpriemerné výstupy 5V/4.4A. Značka Blitzwolf je navyše stelesnením kvality, takže aj bezpečnosťou nabíjačky si môžeš byť úplne istý.

Kúpiť adaptér s piatimi USB portmi za 16 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom