gadgety

Gadgety z Číny #131


Aj na spríjemnenie chladného sobotňajšieho večera si môžeš pri všetkej harmónii pozrieť najnovší diel Gadgety z Číny. Veľa z nich si možno dlho hľadal a teraz ich máš príležitosť získať za pár eur. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nabíjací adaptér do auta

Cena: 5 €

Možno sa ti už pár krát stalo, že si išiel autom a mal si zostávajúcu batériu na smartfóne pod 10 %. A nemohol si si ju dobiť iba z toho dôvodu, že si si ešte stále nekúpil nabíjací adaptér do auta. Je najvyšší čas to napraviť. Tento disponuje dvomi USB portmi a kvalitnou kovovou konštrukciou.

Kúpiť Xiaomi nabíjačku do auta

Držiak na smartfón do auta

Cena: 3 €

Ďalší gadget z rady príslušenstuev do auta. Jedná sa o držiak na smartfón, ktorý sa dá umiestniť napríklad do prieduchu na klimatizáciu. Podporované sú veľkosti displejov od 4 do 5.5-palcov.

Kúpiť držiak na smartfón

Šikovný TV box

Cena: 34 €

Daj svojmu starému a „neinteligentnému“ televízoru nový dych s týmto šikovným TV boxom. Má skutočne kompaktné rozmery, pripája sa cez HDMI konektor a tvoj televízor obohatí o nové funkcie. Ide napríklad o prehrávanie filmov či inštalovanie aplikácií z obchodu Google Play.

Kúpiť šikovný TV box

Sada na opravu elektroniky

Cena: 3 €

Ultra-lacná sada skrutkovača a rôznych nástavcov, ktoré sú vhodné predovšetkým na opravu elektroniky a iných menších zariadení. V balení je až 25 nástavcov rôznych tvarov.

Kúpiť utra-lacnú sadu na opravy elektroniky

Holiaci strojček

Cena: 21 €

Tento holiaci strojček sa pýši hlavne 3D hlavicou a ľahko umývateľným ergonomickým telom a samozrejme nesmie chýbať ani extrémne lákavá cenovka. Tak čo, ideš do toho?

Kúpiť holiaci strojček

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
7%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
7%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.