gadgety

Gadgety z Číny #130


Po týždni ti prinášame ďalšiu príležitosť nakúpiť zaujímavé gadgety za skvelé ceny. Nájdeš medzi nimi nielen rôzne doplnky do domácnosti, ale aj pomôcky na cesty.

Rolovateľný USB kábel

Cena: 8 €

V predajniach a internetových obchodoch nájdeš nespočetné množstvo USB káblov, no tento je niečím výnimočný. Celý je totiž zrolovaný v okrúhlom obale, z ktorého sa dá jednoducho vytiahnuť. Takéto riešenie prináša hneď niekoľko výhod. Kábel sa nemôže zamotať, je dobre uložený a dá sa ľahko prenášať. E-shop k nemu dodáva aj malé púzdro, ktoré si dokonca môžeš zavesiť na tašku. Dĺžka kábla je jeden meter a je dostupný ako s USB-C konektorom, tak aj s microUSB.

Kúpiť rolovateľný USB kábel
USB-C

Kúpiť rolovateľný USB kábel
microUSB

360-stupňová kamera Xiaomi

Cena: 28 €

Praktická a lacná kamera do interiéru, ktorú môžeš umiestniť takmer kdekoľvek. Vhodná je najmä na sledovanie diania v tvojej domácnosti, keď nie si doma. Stačí ju položiť na stôl alebo upevniť na stenu a prepojiť s aplikáciou v smartfóne cez Wi-Fi. Dokáže dokonca fungovať aj ako alarm. Po správnom nastavení sa aktivuje detekcia pohybu a pokiaľ sa v danom objekte niečo abnormálne objaví, kamera pošle upozornenie do aplikácie. Vďaka nočnému videu do vzdialenosti až 9 metrov skvelo poslúži aj v noci.

Kúpiť 360-stupňovú kameru od Xiaomi

Predlžovačka s USB portmi

Cena: 14 €

Pokiaľ v domácnosti, práci, či v škole bojuješ so svojimi známymi o voľnú zásuvku, máme pre teba štýlové riešenie. Predlžovačku, ktorá obsahuje až šesť USB portov a tri klasické AC zásuvky. Kábel je dlhý dva metre a je zakončený európskou koncovkou. USB porty dokonca podporujú 3.4 A rýchle nabíjanie a zásuvky podporujú európske, americké, anglické i austrálske adaptéry.

Kúpiť predlžovačku s USB portmi

10 050 mAh power banka

Cena: 26 €

Ďalší gadget, ktorý spomedzi ostatných vynikajú jednou výnimočnou vlastnosťou. Jedná sa o power banku s kapacitou 10 050 mAh, čo stačí na dve plné nabitia Galaxy S8-čky, tri plné nabitia iPhonu 8 a 1 nabitie iPadu mini 4. Power banka navyše podporuje rýchlonabíjací štandard Qualcomm Quick Charge 3.0, takže väčšinu vlajkových lodí nabiješ bez zbytočného čakania. Nabíjanie tejto masívnej batérie prebieha cez klasický microUSB port a na nabíjanie iných zariadení je k dispozícii jeden klasický USB port.

Kúpiť 10 050 mAh power banku
Quick Charge 3.0

Meteo stanica s HD displejom

Cena: 23 €

Neobyčajná meteo stanica s krásnym displejom a množstvom funkcií. Narozdiel od niektorých, táto je vybavená vkusným HD displejom, ktorý štýlovo zobrazuje informácie o čase či počasí. Nechýba predpoveď počasia na 12 hodín, nastavenie dvoch budíkov či vonkajšia a vnútorná teplota. K meteo stanici dostaneš jeden senzor do exteriéru, pričom celkovo sa stanica dokáže prepojiť až s tromi senzormi. Môžeš si u len tak položiť na poličku/stôl alebo aj zavesiť na stenu.

Kúpiť meteo stanicu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom